Marki » M » orientalne « Grupy

J'ai Fait Un Rêve pour Elle Majda Bekkali dla kobiet

J'ai Fait Un Rêve pour Elle Majda Bekkali dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 5

skórzany

J'ai Fait Un Rêve pour Elle marki Majda Bekkali to orientalne perfumy dla kobiet. J'ai Fait Un Rêve pour Elle został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dorothee Piot. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, elemi, kmin, liść czarnej porzeczki, kwiat pomarańczy, jaśmin, kastoreum, białe piżmo, ekstrakt białego cedru, drzewo gwajakowe, skóra, labdanum, kadzidło, papirus i nuty kwiatowe.

Petitgrain Elemi Kmin Liść czarnej porzeczki Kwiat pomarańczy Jaśmin Kastoreum Białe piżmo Ekstrakt białego cedru Drzewo gwajakowe Skóra Labdanum Kadzidło Papirus Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J'ai Fait Un Rêve pour Elle by Majda Bekkali.

J'ai Fait Un Rêve pour Elle Recenzje Perfum

Lalika
Lalika

Zapach kwiatowo-orientalny. Świeże przyprawy korzenne współgrają pięknie z kwiatami. Polecam spróbować tym, które lubią zapachy kwiatowe. To bardzo oryginalna i przyjemna odmiana. Nie zawsze po nie sięgam, ale lubię mieć je przy sobie. Używam od czasu do czasu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Majda Bekkali J'ai Fait Un Rêve pour Elle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Majda Bekkali J'ai Fait Un Rêve pour Elle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J'ai Fait Un Rêve pour Elle marki Majda Bekkali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J'ai Fait Un Rêve pour Elle marki Majda Bekkali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jil Sander Sun Montale Rose Night Montale Powder Flowers Byredo Bal d'Afrique Byredo Gypsy Water Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum Intense Juliette Has A Gun Mad Madame Clinique Aromatics in White Sisley Soir d'Оrient Vivienne Westwood Boudoir The Different Company Sublime Balkiss Fendi Fendi Theorema Montale Orange Flowers Montale Wood and Spices Montale Pure Gold Estée Lauder Very Estee Byredo Black Saffron Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Diptyque 34 boulevard Saint Germain Bvlgari Bvlgari Pour Femme