Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Fusion Sacrée for Him Majda Bekkali Sculptures Olfactives dla mężczyzn

Fusion Sacrée for Him Majda Bekkali Sculptures Olfactives dla mężczyzn

karmelowy

Fusion Sacrée for Him marki Majda Bekkali Sculptures Olfactives to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Fusion Sacrée for Him został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są rum, cytryna, seler, słodka pomarańcza, neroli, kardamon, lawenda, dzięgiel i bergamotka; nutami serca są kawa, tuberoza, geranium, goździk (przyprawa) i gruszka; nutami bazy są lukrecja, benzoes, opoponaks, ambra, cedr, drzewo sandałowe, wanilia, karmel i piżmo.

Rum Cytryna Seler Słodka pomarańcza Neroli Kardamon Lawenda Dzięgiel Bergamotka

Kawa Tuberoza Geranium Goździk (przyprawa) Gruszka

Lukrecja Benzoes Opoponaks Ambra Cedr Drzewo sandałowe Wanilia Karmel Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fusion Sacrée for Him by Majda Bekkali Sculptures Olfactives.

Alameda

Fusion Sacrée for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Majda Bekkali Sculptures Olfactives Fusion Sacrée for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Majda Bekkali Sculptures Olfactives Fusion Sacrée for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fusion Sacrée for Him marki Majda Bekkali Sculptures Olfactives. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fusion Sacrée for Him marki Majda Bekkali Sculptures Olfactives reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Lubin Idole Eau de Parfum Burberry London for Men Tom Ford Tobacco Vanille Bentley Bentley for Men Intense Serge Lutens Fille en Aiguilles Lubin Idole Lalique Encre Noire L`Erbolario Meharees Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Parfum d`Empire Fougere Bengale Tom Ford Tuscan Leather L`Occitane en Provence Eau des Baux Hermes Hermessence Ambre Narguile Michal Szulc Sale Perfume 01 Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Lalique Lalique Pour Homme Equus Parfum d`Empire Ambre Russe Rouge Bunny Rouge Embers