Marki » M » skórzane « Grupy

Jazz Club Maison Martin Margiela dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1 Chcę: 5 Ukochany zapach: 1

rumowy
tytoniowy

Jazz Club marki Maison Martin Margiela to skórzane perfumy dla mężczyzn. Jazz Club został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są różowy pieprz, cytryna i neroli; nutami serca są rum, szałwia muszkatołowa i olej jawajskiej wetywerii; nutami bazy są liść tytoniu, laska wanilii i styraks.

Różowy pieprz Cytryna Neroli

Rum Szałwia muszkatołowa Olej jawajskiej wetywerii

Liść tytoniu Laska wanilii Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jazz Club by Maison Martin Margiela.

Jazz Club Recenzje Perfum

ysabell
ysabell

Zgadzam się z poprzedniczką, że ten zapach to stuprocentowy uniseks. Otwarcie ostre, ale złamane neroli- ciekawe. Tytoń taki bardziej rozmoknięty, ale fajnie się komponuje z całością. No i szałwia, moja ulubiona- świetnie chłodzi i podkręca całość.
Nie są słodkie w rozumieniu cukierkowych perfum damskich, ale jak na tak gorzkie tytoniowe nuty to słodycz świetnie równoważy ich wytrawność, dając przytulny i cieplutki nieinwazyjny zapach, bardzo komfortowy w noszeniu. Potrafię o nim zapomnieć w ciągu dnia. Testowałam go w różnych ilościach (nawet do kilkunastu psików!) i w każdej koncentracji robi tylko za "tło", nie narzuca się.
Ciekawe, jazzowe perfumy- ale ja z nimi przyszłości nie wiążę, trochę brakuje mi w nich zdecydowanego charakteru.

2017
cumartesi
cumartesi

Jazz Club to unisex, o czym wyraznie swiadczy ustawienie go na polce wsrod perfum kobiecych. To drugie, moje ulubione perfumy Margiela, za Replika Kominka.
Zapach jest unikalny - to raczej domena Margiela. Obawialam sie tego tytoniu w perfumach, ale nadaja perfumom jedynie charakteru.
Dla mnie perfumy to caly La la land, bo film tez sie krecil wokol jazzu. Naprawde inaczej nie wyobrazam sobie zapachu klubu jazzowego. Poczatek to koktajl kokosowy z domieszka bialych kwiatow, ale bardzo szybko ustepuja tytoniowi i czemus w stylu coli. Sam Margiela okreslil je jako polaczenie koktaili z cygarami, stad tyton pojawia sie juz na samym poczatku, wraz z interesujaca nuta rumu i nie ustepuje az do konca, chociaz z czasem sie wygladza i oddaje pierwszenstwo wanilii z domieszka szalwi. Zapach robi sie slodki, delikatnie podkreslony, za sprawa wyczuwalnego rozowego pieprzu, ale rowniez skorzano-drewniany, jak siedzenia w klubie jazzowym, kiedy to saczac rum patrzymy sie na muzyka grajacego na saksofonie. Zapach cieply i relaksujacy. Bliskoskorny i o niespecjalnej trwalosci, ale to jedyna wada.
Jak chyba wszystkie perfumy Margieli - wyjatkowy. Ta delikatna slodycz rumu powinna spodobac sie kobietom, a wszedobylski tyton mezczyznom. Z pewnoscia unisex, chociaz ze wskazaniem na panie.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Martin Margiela Jazz Club, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Martin Margiela Jazz Club, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jazz Club marki Maison Martin Margiela. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jazz Club marki Maison Martin Margiela reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Maison Martin Margiela By the Fireplace M. Micallef Gaiac Balenciaga B. Balenciaga Montale Dark Purple Tom Ford Soleil Blanc L`Artisan Parfumeur Noir Exquis Hermes Voyage d'Hermes Parfum Hermes L’Ambre des Merveilles Serge Lutens Chergui Hermes Rose Amazone Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise L`Erbolario Meharees Hermes Eau de Gentiane Blanche Diptyque Volutes Memo Paris African Leather Hermes Jour d`Hermes Absolu Memo Paris Irish Leather Memo Paris Italian Leather Naomi Goodsir Cuir Velours Piotr Czarnecki Sensei