Marki » M » aromatyczno - fougere « Grupy

No. 88 Lavande Bleue Mad et Len dla kobiet i mężczyzn

No. 88 Lavande Bleue Mad et Len dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

No. 88 Lavande Bleue marki Mad et Len to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. No. 88 Lavande Bleue został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone i lawenda.

Nuty zielone Lawenda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 88 Lavande Bleue by Mad et Len.

No. 88 Lavande Bleue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mad et Len No. 88 Lavande Bleue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mad et Len No. 88 Lavande Bleue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 88 Lavande Bleue marki Mad et Len. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 88 Lavande Bleue marki Mad et Len reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Iceberg Fluid Man Jesus Del Pozo Adventure Quasar Giorgio Beverly Hills Wings for Men Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Jovoy Paris Fougere Halston Catalyst for Men Dana Canoe for Men Perry Ellis Reserve for Men Lili Bermuda 32 North Bruno Banani Made for Men Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez