Marki » M » kwiatowe « Grupy

Private Label Button M. Micallef dla kobiet

Private Label Button M. Micallef dla kobiet

Private Label Button M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Private Label Button marki M. Micallef to kwiatowe perfumy dla kobiet. Private Label Button został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, Śliwka, gruszka i cytrusy; nutami serca są jaśmin, róża, fiołek i mimoza; nutami bazy są piżmo i ambra.

Czarna porzeczka Śliwka Gruszka Cytrusy

Jaśmin Róża Fiołek Mimoza

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Private Label Button by M. Micallef.

Private Label Button Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Private Label Button, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Private Label Button, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Private Label Button marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Private Label Button marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete The Different Company Bois d`Iris Dorin Un Air de Damas Tubereuse Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Rosebush Oriflame Visions Lady Vintage Oriflame Visions Miss Punk Agatha Imperial Jade Bronnley Hibiscus Eau Fraiche Henri Bendel Gardenia & Vanilla Adolfo Dominguez Noche de Rosas Jill Stuart Jasmin Fleur Florascent Rose