Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Les 4 Saisons: White Sea M. Micallef dla mężczyzn

Les 4 Saisons: White Sea M. Micallef dla mężczyzn

Mam: 1

Les 4 Saisons: White Sea M. Micallef dla mężczyzn Zdjęcia

Les 4 Saisons: White Sea marki M. Micallef to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Les 4 Saisons: White Sea został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są lawenda, rozmaryn, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są geranium i paczula; nutami bazy są piżmo, irys i ambra.

Lawenda Rozmaryn Bergamotka Cytryna Amalfi

Geranium Paczula

Piżmo Irys Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les 4 Saisons: White Sea by M. Micallef.

Les 4 Saisons: White Sea Recenzje Perfum

feelhot
feelhot

Perfumy, perfumy dla facetów. Rzadko spotykane,a jakże cenne. Czytając opis nut zapachowych spodziewałem się więcej cytrusów, a te są jedynie dodatkiem lekko orzeźwiającym zapach. I niestety ta bergamotka chowa się głęboko za fiołkami lub innymi kwiatami,za lawendą i paczulą. Irys jest wyraźny i zimny. Wbrew oczekiwaniom mirra z piżmem nie ocieplają zapachu,a tylko go utrwalają, pogłębiają.
O dziwo nie zachwycają mnie, gdyż wydają mi się zbyt mocne, zimne i męskie. Jak dla faceta lubiącego zapach benzyny i w granatowym Fordzie Mustangu jadącym wśród fiordów Norwegii. Mogę jedynie napisać, że lubię, że inni zwracają na ten zapach uwagę i im się podoba, ale dla mnie nie była to "love from the first sight":)
Rozmaryn z lawendą jest silnie i długo wyczuwalny, irys i paczula także, jakoś nie czuję geranium,a może stapia się z irysem i paczulą?
Trwałość od wieczora do poranka, na tkaninach-poduszce-dłużej. Przeważnie męskie zapachy trzymają się na mnie 15 minut,więc źle nie jest,ale do trwałości MEMO, Nasomatto czy Perfum d'Empire i by Kilian jest mu daleko.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les 4 Saisons: White Sea marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les 4 Saisons: White Sea marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Rochas Eau de Rochas Lalique Lalique White Leonard Eau Fraiche de Leonard Amouage Arcus Tonino Lamborghini Overall pour Homme Masaki Matsushima mat; Orange Tonatto Profumi Anena JoAnne Bassett Colette Norma Kamali Olive You Rasasi Chastity Men Henri Bendel Persian Lime & Pepper Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010