Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Aoud M. Micallef dla mężczyzn

Aoud M. Micallef dla mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 21
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 10 Miałem: 4 Chcę: 4

główne akordy
agarowy
ciepły korzenny
różany
świeży korzenny
miodowy
Zdjęcia
Aoud M. Micallef dla mężczyzn Zdjęcia Aoud M. Micallef dla mężczyzn Zdjęcia

Aoud marki M. Micallef to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Aoud został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutę głowy stanowi róża; nutami serca są szafran, gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe, cynamon i agar (oud); nutami bazy są paczula i miód.

Perfume rating: 3.68 out of 5 with 21 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Róża

Środkowe Nuty
Szafran Gałka muszkatołowa Drzewo sandałowe Cynamon Agar (oud)

Dolne Nuty
Paczula Miód

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 1
 
przeciętna 2
 
duża 3
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 4
 
duża 1
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud by M. Micallef.

Ten zapach przypomina mi...  
Al Sharquiah
2 nie tak
No 2
1 nie tak
Roseaoud & Musc
1 nie tak

Advertisement

Aoud Recenzje Perfum

madmichal
madmichal

Jestem bardzo zdziwiony, że jeszcze nikt ani zrecenzował Aoudu, ani nikt nie podzielił się swoimi przemyśleniami na jego temat... Ja na wstępię napiszę, że jest to zapach zapach wyjątkowy pod względami: pierwszy zapach z orientalną żywicą agarową jako głównym składnikiem nut, zmieszany w okcydentalny sposób, Aoud pochodzi chyba z 2001/2002 roku; jest to w moim przekonaniu Aoud idealny, ale o tym pózniej...
Ad meritum:
Aoud otwiera się wonią chłodnej, dumnej, nawet wyniosłej róży, która nie wstydzi się swojego majestatu. Po kilku minutach jej wysokość przeobraża się. Z kwiatu opadają wciąż jędrne i pachnące płatki, które opadając, jakby były cięte w locie: paź złoty szafran nam się kłania. Z początkowego chłodnego zapachu świeżego kwiatu, czuję teraz ciemny, rozgrzewający się aromat olejku różanego. Gęstego i lepkiego. Rozgrzewa się on coraz bardziej za wpływem przyjemnego cynamonu- dworaka naszej królowej. Nie musimy długo czekać na nadejście Jego Królewskiej Wysokości: Króla Ouda. Król jest odwazny( vide dymny), ma wspaniałe maniery( vide skorzany), potrafi być jednak nieokrzesany( vide zwierzęcy), ale król panuje nad sobą i wie kiedy może zachowywać się tak, a nie inaczej. W końcu to król, on może zawsze być jaki chce. Wspólna audiencja króla i królowej trwa i trwa. Widzimy, że jest to małżeństwo i z rozsądku, i z miłości. Gdy król i królowa w końcu się zmęczą i zakończą swą audiencję, zastąpi ich Jego Książęca Mość sandałowiec i Jej Wysokość paczula. Czyżby tych młodzieniaszków pilnowała zza gęstych kurtyn Szara Eminncja ambra i ochmistrzyni wanilia? Gwardia Miodowa oczywiście cały czas stoi na straży rodziny królewskiej.
Wyśmienity oud. Ma Wiele twarzy. Czasem jest elegancki, czasem sensualny( o tak!), czasem troszkę urnynowy. Ale to jaką twarz pokaże zależy tylko od nas..,
Projekcja jest umiarkowana, wyczuwalna i taktowna, to dobrze, gdyż mogłaby odstraszyć kogoś od nas, a tak działa zachęcająca i ...uzależniające.
Głowa i serca trwają około 8 godzin, wtedy zapach projektuje. Natomiast bliskoskórny baza dogasa jeszcze jakieś 6 godzin.

May
11
2016

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Kto lubi te perfumy, lubi także
Amouage Jubilation for Men Zirh Ikon By Kilian Straight to Heaven M. Micallef Gaiac Lubin Idole Eau de Parfum Yves Saint Laurent M7 Gucci Gucci pour Homme Nasomatto Black Afgano Montale Black Aoud Serge Lutens Fille en Aiguilles Lubin Idole Mugler A*Men L`Artisan Parfumeur Al Oudh Amouage Amouage Lyric Man Olivier Durbano Black Tourmaline Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Amouage Memoir Man Montale Dark Aoud Viktor&Rolf Spicebomb Carner Barcelona Cuirs

Advertisement

Popularne marki i zapachy: