Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Baroness Lui Niche dla kobiet

Baroness Lui Niche dla kobiet

wodny
Baroness Lui Niche dla kobiet Zdjęcia Baroness Lui Niche dla kobiet Zdjęcia

Baroness marki Lui Niche to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Baroness został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bambus, jabłko i gruszka; nutami serca są lotos, liść czarnej porzeczki i herbata; nutami bazy są piżmo, drzewo gwajakowe i mech dębowy.

Bambus Jabłko Gruszka

Lotos Liść czarnej porzeczki Herbata

Piżmo Drzewo gwajakowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baroness by Lui Niche.

Baroness Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lui Niche Baroness, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lui Niche Baroness, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baroness marki Lui Niche. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baroness marki Lui Niche reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Morgan Love de Toi Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition Victoria`s Secret Very Sexy for Her Abercrombie & Fitch 8 Avon Make Me Wonder Joop! Joop! Thrill Woman Fiorucci Fiorucci Love You Victoria`s Secret Love Spell Hugo Boss Boss Orange Sunset Esme Rene Midnight Wishes Jil Sander Sensual Jil Florascent Violetta