Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

D Luciano Soprani Luciano Soprani dla kobiet

D Luciano Soprani Luciano Soprani dla kobiet

D Luciano Soprani Luciano Soprani dla kobiet Zdjęcia D Luciano Soprani Luciano Soprani dla kobiet Zdjęcia

D Luciano Soprani marki Luciano Soprani to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. D Luciano Soprani został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są cynamon, bergamotka, czerwone jabłko, ananas i melon; nutami serca są neroli, gardenia, tuberoza, róża, konwalia i fiołek; nutami bazy są wetyweria, piżmo, irys, cedr virginia, mahoń, ambra, brzoskwinia i kokos.

Cynamon Bergamotka Czerwone jabłko Ananas Melon

Neroli Gardenia Tuberoza Róża Konwalia Fiołek

Wetyweria Piżmo Irys Cedr Virginia Mahoń Ambra Brzoskwinia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about D Luciano Soprani by Luciano Soprani.

D Luciano Soprani Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Luciano Soprani D Luciano Soprani, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Luciano Soprani D Luciano Soprani, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum D Luciano Soprani marki Luciano Soprani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu D Luciano Soprani marki Luciano Soprani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Sunshine Liz Claiborne Curve Kicks s.Oliver s.Oliver Selection for Woman Ralph Lauren Ralph Cool Lancome Miracle Ultra Pink La Perla J`Aime Precious Edition Jeanne Arthes Sur Un Nuage Ella Mikao Yujin Floa Christina Aguilera X Pose Glamour Francesco Smalto Fullchoke for Women Black Phoenix Alchemy Lab Titania LR LR Classics Martinique