Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Active Luciano Soprani dla kobiet

Active Luciano Soprani dla kobiet
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 1
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1 Chcę: 1

główne akordy
paczulowy
aromatyczny
piżmowy
ciepły korzenny
balsamiczny

Active marki Luciano Soprani to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Active został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak geranium, paczula, bergamotka, konwalia, fiołek, czarna porzeczka, jaśmin, fasolka tonka, piżmo i wanilia.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Perfumowe Nuty

Geranium Paczula Bergamotka Konwalia Fiołek Czarna porzeczka Jaśmin Fasolka tonka Piżmo Wanilia

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Active by Luciano Soprani.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Active Recenzje Perfum

anuta
anuta

Aromatyczna, balsamiczna woda toaletowa. Bliskoskórna. Projekcja i trwałość niewielka.Delikatny zapach kwiatów wzmocniony paczulą, tonką i wanilią. Zapach ciekawy, ale słaby. Kiedyś go lubiłam. Produkcja jest wstrzymana. Buteleczki z wodą nie są dobrze zabezpieczone i mam wrażenie, że zapach jest słabszy niz przed laty. Kupiłam go z sentymentu.
EDIT:
Kupiłam tę wodę toaletową zimą, wkrótce po odkryciu Fragrantici. Były to moje pierwsze zakupy na ebay. Nigdy wcześniej nie korzystałam z internetowego zakupu perfum. Kiedy je rozpakowałam czułam się trochę rozczarowana. Zapamiętałam je jako bardzo urokliwą,aromatyczną wodę, bliskoskórną, ale niebanalną. Jest połowa marca, robi się wiosennie, więc wróciłam do zakupionej w styczniu buteleczki. I zachwyciłam się jak niegdyś. Flakonik leżakował w ciepłym pokoju, woda odzyskała dawny blask. Jest ciepła, korzenna, balsamiczna, otulająca, ale nie ekspansywna, Więc nie wiem kiedy należy przechowywać perfumy w lodówce, kiedy w temperaturze pokojowej. Zimowa pora i niskie temperatury w jakiś sposób ograniczyły emanację zapachu. W wyższej temperaturze zapach jest piękniejszy, ale nadal jest to zapach dla tych, którzy ten typ emanacji akceptują.

Jan
08
2016

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Luciano Soprani Active, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Luciano Soprani Active, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Active marki Luciano Soprani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Active marki Luciano Soprani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy orientalno - kwiatowe
Van Cleef & Arpels Van Cleef Oscar de la Renta Oscar Jacomo Paradox Green CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Olivier Strelli Olivier Strelli Parlux The Phantom of the Opera Caron Narcisse Noir Nicole Miller Nicole Miller Boadicea the Victorious Divine Givenchy Play For Her Lush Imogen Rose Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie

Advertisement

Popularne marki i zapachy: