Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Ray Louis Cardin dla mężczyzn

miodowy
agarowy
Ray Louis Cardin dla mężczyzn Zdjęcia

Ray marki Louis Cardin to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są szafran i miód; nutą serca jest róża; nutami bazy są agar (oud), drzewo sandałowe i drzewo kaszmirowe.

Szafran Miód

Róża

Agar (oud) Drzewo sandałowe Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ray by Louis Cardin.

Ray Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Louis Cardin Ray, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Louis Cardin Ray, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ray marki Louis Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ray marki Louis Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Christian Dior Dune Salvador Dali Laguna Homme Rochas Absolu Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand Ajmal Dahn Al Oudh Nudra Zirh Corduroy Angel Schlesser Ambre Frais Homme Strellson Strellson No 1 Atelier Cologne Bois Blonds Teufels Kuche Unholy Bath and Body Works Noir Penhaligon`s Zizonia