Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Loud Whisper Louis Cardin dla mężczyzn

Loud Whisper Louis Cardin dla mężczyzn

Loud Whisper Louis Cardin dla mężczyzn Zdjęcia

Loud Whisper marki Louis Cardin to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są drzewo różane i wanilia.

Bergamotka

Jaśmin

Drzewo różane Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Loud Whisper by Louis Cardin.

Loud Whisper Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Louis Cardin Loud Whisper, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Louis Cardin Loud Whisper, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Loud Whisper marki Louis Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Loud Whisper marki Louis Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer Kate Walsh Boyfriend Al-Rehab Mubakhar Ulric de Varens Mini Musk Loewe I Loewe You Ava Luxe Nude Musk Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche s.Oliver s.Oliver Women Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Shiseido Zen 2000 Sarah Jessica Parker Covet