Marki » L » kwiatowe « Grupy

Lightning Louis Cardin dla kobiet

Lightning Louis Cardin dla kobiet

Lightning marki Louis Cardin to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja, irys, orchidea, piwonia, jabłko, mandarynka, mango, Żurawina, fasolka tonka, cynamon, ciemna czekolada, białe piżmo i wanilia.

Frezja Irys Orchidea Piwonia Jabłko Mandarynka Mango Żurawina Fasolka tonka Cynamon Ciemna czekolada Białe piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lightning by Louis Cardin.

Lightning Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Louis Cardin Lightning, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Louis Cardin Lightning, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lightning marki Louis Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lightning marki Louis Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Flower by Cynthia Rowley EDP Lomani Cruiser for Women Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich Fabi Fabi Per Lei Lollia Imagine Ted Lapidus Lovely Fantasme Oriflame Visions Miss Punk Le Jardin Retrouve Chevrefeuille Roberto Verino Gold Bouquet Ebba Los Angeles Miss Belle Alta Moda Real