Marki » L » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Gemz Louis Cardin dla kobiet i mężczyzn

Gemz Louis Cardin dla kobiet i mężczyzn

Gemz Louis Cardin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Gemz marki Louis Cardin to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Gemz został wydany w 2016 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, cytrusy, białe kwiaty i nuty drzewne.

Nuty zielone Cytrusy Białe kwiaty Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gemz by Louis Cardin.

Gemz Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Louis Cardin Gemz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Louis Cardin Gemz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gemz marki Louis Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gemz marki Louis Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Cartier Declaration Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme Burberry Touch for Men Puma Man Montale Black Aoud Al-Rehab Lamis Tommy Hilfiger Tommy 10 Avon Dreamlife Etienne Aigner Aigner White Man ID Parfums Secrets de Hammam Sinfonia di Note Fleur de Santal