Marki » L » kwiatowe « Grupy

Fickle Louis Cardin dla kobiet

Fickle Louis Cardin dla kobiet

Fickle marki Louis Cardin to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak korzeń irysa, ylang-ylang, białe kwiaty, orchidea, biały pieprz, nuty przyprawowe, jeżyna, Śliwka, lima, wanilia, nuty pudrowe, bita śmietana, neroli, fasolka tonka, białe piżmo i drzewo sandałowe.

Korzeń irysa Ylang-ylang Białe kwiaty Orchidea Biały pieprz Nuty przyprawowe Jeżyna Śliwka Lima Wanilia Nuty pudrowe Bita śmietana Neroli Fasolka tonka Białe piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fickle by Louis Cardin.

Fickle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Louis Cardin Fickle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Louis Cardin Fickle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fickle marki Louis Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fickle marki Louis Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Reflection Woman Escada Escada Loving Bouquet Nina Ricci L'Air du Temps Colombes Couleur Nina Ricci Love in Paris Christmas 2006 Lise Watier Capteur de Reves The Different Company Osmanthus Mojo Be Different Czech & Speake Rose Shantara Reve Etoile Susanne Lang Midnight Orchid 72 Berkeley Square White Bergamot Floris Gardenia