Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur Lolita Lempicka dla mężczyzn

Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur Lolita Lempicka dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 6

lekko korzenny

Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur marki Lolita Lempicka to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są nuty zielone, bluszcz i cytryna; nutami serca są fiołek i anyż; nutami bazy są drzewo oliwne, drzewo kaszmirowe, wetyweria i cedr.

Nuty zielone Bluszcz Cytryna

Fiołek Anyż

Drzewo oliwne Drzewo kaszmirowe Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur by Lolita Lempicka.

Lolita Lempicka Au Masculin

Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Giorgio Armani Summer Mania Homme Giorgio Armani Armani Code Casino Limited Edition 2008 Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Aveda Chakra 2 Attraction Compagnia Delle Indie Sandalo Roger & Gallet Open Bruno Banani Scent From Heaven DSH Perfumes Seven Rasasi Mahyouba Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis Rituals No. 14 Cypress & Fresh Tangerine