Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

migdałowy
wiśniowy
orzechowy
Amarena Whim Lolita Lempicka dla kobiet Zdjęcia

Amarena Whim marki Lolita Lempicka to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Amarena Whim został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiśnia, piżmo i migdał.

Wiśnia Piżmo Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amarena Whim by Lolita Lempicka.

Fleur Defendue

Amarena Whim Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lolita Lempicka Amarena Whim, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lolita Lempicka Amarena Whim, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amarena Whim marki Lolita Lempicka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amarena Whim marki Lolita Lempicka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'eau d'Issey Eau de Parfum Issey Miyake L'eau d'Issey Kenzo Flower by Kenzo Rihanna Rebelle Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Valentino Valentina Acqua Floreale Kenzo Kenzo Amour Jennifer Lopez Deseo Beyonce Pulse Chloe Chloe Eau de Toilette Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Giorgio Armani Sensi Calvin Klein Beauty Halle Berry Halle Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Chanel Chanel N°5 Dolce&Gabbana The One Naomi Campbell Queen of Gold Moschino Cheap & Chic Light Clouds Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant