Marki » L » orientalne « Grupy

Solo Loewe Loewe dla mężczyzn

Solo Loewe Loewe dla mężczyzn

Solo Loewe Loewe dla mężczyzn Filmy Solo Loewe Loewe dla mężczyzn Filmy
Solo Loewe Loewe dla mężczyzn Zdjęcia Solo Loewe Loewe dla mężczyzn Zdjęcia Solo Loewe Loewe dla mężczyzn Zdjęcia

Solo Loewe marki Loewe to orientalne perfumy dla mężczyzn. Solo Loewe został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są lawenda, mandarynka, bergamotka, cytryna, gujawa, tymianek, rozmaryn, drzewo kaszmirowe, paczula i kostowiec; nutami serca są aldehydy, gałka muszkatołowa, cynamon, różowy pieprz, mięta, kminek, anyż i tangeryna; nutami bazy są ambra, piżmo, mech dębowy, wanilia i nuty drzewne.

Lawenda Mandarynka Bergamotka Cytryna Gujawa Tymianek Rozmaryn Drzewo kaszmirowe Paczula Kostowiec

Aldehydy Gałka muszkatołowa Cynamon Różowy pieprz Mięta Kminek Anyż Tangeryna

Ambra Piżmo Mech dębowy Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Solo Loewe by Loewe.

Solo Loewe Absoluto

Solo Loewe Recenzje Perfum

itoborsuk
itoborsuk

Perfumy kupione jakiś czas temu bez żadnej rekomendacji i bez czytania opinii innych użytkowników.
No i pokochaliśmy się od pierwszego psiknięcia :-).
Gdybym miał go opisać w kilku przymiotnikach to jako: naturalny, świeży, radosny i kojący.
To zapach na każdy dobry dzień. Jak ci jest wesoło to jeszcze polepszy ci humor, a jak masz chandrę to sprawi że szybko o niej zapomnisz. Bo on jest radosny, lubi bawić się z tobą i puszcza zawadiackie oczko a potem uśmiecha się do ciebie pełną gębą. Ten zapach jest dla mnie doskonały. Wszystkie opisane składniki błyszczą jak gwiazdy i pracują idealnie tworząc znakomite dzieło. Jest genialny w swojej zmienności i dopracowanej do perfekcji harmonii. Nie wiem, ale chyba działa na mnie podprogowo. Zapach nowoczesny i luksusowy. Jest kojący jak dobra muzyka, jak powiew świeżego wiatru w ciepłą noc. Ja go używam przez cały rok. Bardzo dobrze nosi się go zarówno w ciepłe dni jak i zimne. Ja przechodziłem w nim całą ostatnią zimę i było idealnie. Projekcja i trwałość wyśmienita, ja czuję go przez ok. 10 godzin. Znakomity na romantyczną kolację i daje radę w czasie formalnych spotkań…. z resztą co je będę opowiadał. Idzie i wypróbujcie i dajcie mu trochę czasu żeby zabawił się z wami.

2017
Marcin__
Marcin__

Loewe Solo nie jest dla mnie łatwym zapachem. Mam z nim problem. O ile jego flankery - Platinum i Absoluto pokochałem od razu, tu jest coś, co mi przeszkadza. Ale o tym za chwilę.

Jest to, w moim mniemaniu, kompozycja zbudowana na lawendzie. Owszem, jest trochę przypraw, cytrusów, elementów drzewnych. Jednakże dla mojego nosa lawenda jest nutą dominującą. Daleki jestem od stawiania tezy, że te perfumy są "dziadkowe". Wręcz przeciwnie, są na wskroś nowoczesne, przy zachowaniu aromatu charakterystycznego dla fougere właśnie.

Trwałość jest dobra - 8 h, projekcja jest umiarkowanie słaba, nie są to perfumy, które zostawiają za sobą ogon. Są raczej dyskretne, idealne dla elegancko ubierającego się faceta, niekoniecznie starszego.

Mimo to, moja ocena nie jest zbyt wysoka. To jest jedyny męski produkt hiszpańskiej marki, który od początku mi nie pasował. Nie, te perfumy nie są złe. Po prostu fougere to dla mnie dość trudna kategoria zapachowa. We wszystkich innych męskich Loewe jestem zakochany, do dnia dzisiejszego.

belor
belor

Prosty, przyjemny, liniowy aromat na wiosnę/lato. Nie zachwyca, ale ogólnie robi dobre wrażenie. Raczej niemrawe projekcja i trwałość. Cytrusy, cynamon, anyż - grają pierwsze skrzypce. Miło, ale niezbyt intrygująco czy odkrywczo.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe Solo Loewe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe Solo Loewe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Solo Loewe marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Solo Loewe marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Bleu de Chanel Hermes Terre d'Hermes Chanel Allure Homme Sport Loewe Loewe 7 Natural Creed Aventus Bvlgari Bvlgari Man Chanel Allure Homme Edition Blanche Bentley Bentley for Men Rochas Lui Rochas Christian Dior Dior Homme Intense Lalique Encre Noire Yves Saint Laurent M7 Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Dolce&Gabbana D&G Chanel Antaeus Hugo Boss Boss Bottled Carolina Herrera 212 Men Lubin Idole Eau de Parfum Cartier Declaration Christian Dior Fahrenheit Absolute