Marki » L » kwiatowe « Grupy

Esencia Femme Loewe dla kobiet

Esencia Femme Loewe dla kobiet

Esencia Femme Loewe dla kobiet Zdjęcia Esencia Femme Loewe dla kobiet Zdjęcia Esencia Femme Loewe dla kobiet Zdjęcia

Esencia Femme marki Loewe to kwiatowe perfumy dla kobiet. Esencia Femme został wydany w 2002 roku. Esencia Femme stworzyli Alberto Morillas i Emilio Valeros. Nutami głowy są cytryna, imbir, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są róża, bratek, konwalia i lotos; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne i róża.

Cytryna Imbir Bergamotka Grejpfrut

Róża Bratek Konwalia Lotos

Piżmo Nuty drzewne Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esencia Femme by Loewe.

Esencia Femme Recenzje Perfum

Malwina
Malwina

Zatęskniłam za zapachem ze zużytej próbki. Widząc brak w
magazynie, wysłałam parę lat temu wiadomość do internetowej perfumerii z zapytaniem, czy Esencia Femme Loewe będzie jeszcze dostępna. Pani uprzejmie odpisała, że nie planują
zamawiania tej pozycji. Za parę dni Esencia pojawiła się w asortymencie tejże perfumerii. Przypadek, czy faktyczna interwencja uprzejmej osoby? Nie wiem, ale życzę wszystkim więcej takich przypadków lub interwencji.

Są sentymentalne i aksamitne jak płatki kwiatów.
Tęskni się za nimi jak za czasami dzieciństwa.
Jak za bratkami kradzionymi z podblokowych ogródków na potrzeby 'widoczków' ze szkiełkiem z rozbitej butelki po oranżadzie. Mają w sobie świeżość, taką za delikatną mgiełką. Nie jest to świeżość cytrusowa, tylko zmysłowa, lotosowo - imbirowa. Jest pozytywnie i w stronę słońca. Są jak kwiaty namalowane suchymi pastelami. Flakon z matowego szkła świetnie oddaje pozacierane granice między kwiatowymi nutami. To chyba rzadko występujący w perfumach bratek sprawia, że Esencia wyróżnia się spośród innych kwiatowców. Ciężko je porównać do jakiegoś znanego mi zapachu bo są jedyne w swoim rodzaju, ale gdybym musiała, to byłoby to coś pomiędzy pudrowością Flower by Kenzo a drzewną zmysłowością Emporio Armani Night. Na pierwszy niuch może wydawać się zwykły, wyobrażam sobie, że wiele osób mogłoby go zaakceptować i pójść dalej bez większych emocji. Dla mnie, Esencia to taka pogodna, wygodna zmysłowość. Niezwykły zapach do zwykłych ubrań, kolorowego podkoszulka i dżinsów. Mając je na sobie czuję się kobieco i wiem, że pachnę. Szkoda, że tak trudno je zdobyć.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Loewe Esencia Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Loewe Esencia Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esencia Femme marki Loewe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esencia Femme marki Loewe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Mille et Une Roses Escada Escada Collection 2001 Lalique Commedia Avon Flower by Cynthia Rowley EDP CoSTUME NATIONAL Scent Gloss Prada No2 Oeillet Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube Lise Watier Capteur de Reves Durance en Provence Ancian Rosa Kenzo Eau De Fleur de Thé Eclectic Collections Excellence DSH Perfumes En Fleur