📡 Fragrantica team reporting Esxence live now from Milan, Italy! Click to watch! 📺

Marki » L » drzewno - wodne « Grupy

Curve Crush for Men Liz Claiborne dla mężczyzn

Curve Crush for Men Liz Claiborne dla mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 1
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Miałem: 2

główne akordy
drzewny
owocowy
cytrusowy
świeży korzenny
ambrowy
Zdjęcia
Curve Crush for Men Liz Claiborne dla mężczyzn Zdjęcia

Curve Crush for Men marki Liz Claiborne to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Curve Crush for Men został wydany w 2004 roku. Curve Crush for Men stworzyli Jean-Marc Chaillan i Pascal Gaurin. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, mandarynka, jabłko, cedr i geranium.

Perfumowe Nuty

Ambra Mandarynka Jabłko Cedr Geranium

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Curve Crush for Men by Liz Claiborne.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Curve Crush for Men Recenzje Perfum

Zebra35
Zebra35

Bardzo ciekawy zapach dla Panów w nietypowym, ale ciekawym opakowaniu.Dla mnie to zapach bardziej cytrusowo-drzewny niż drzewno-wodny.Bardzo wyczuwalna mandarynka, szczególnie "na wejście". Później dochodzą do głosu nuty drzewne i one zdecydowanie dominują.Może zapach nie jest zbyt skomplikowany a mała ilość składników nie pozwala mu się jakoś specjalnie rozwijać, co nie zmienia faktu , że jest przyjemny dla nosa. Bardzo uniwersalny. Dla Panów 25 - 60, na okazje zarówno formalne jak i nieformalne. Zapach jest wytrawny i dość chłodny, dlatego na wieczór raczej bym go nie polecała. Używa go mój mąż (głównie do pracy) w sezonie wiosenno-jesiennym i tu zapach sprawdza się znakomicie. Trwałość do 5-6 godz.

Oct
07
2013

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Liz Claiborne Curve Crush for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Liz Claiborne Curve Crush for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Curve Crush for Men marki Liz Claiborne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Curve Crush for Men marki Liz Claiborne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy drzewno - wodne
Christian Lacroix Bazar pour Homme Azzaro Bright Visit Donna Karan DKNY Red Delicious Men Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Sergio Tacchini Experience Sailing Burberry Burberry Summer for Men 2010 Costamor Beachwood Biotherm Biotherm Homme Force Rasasi Hope Men Armand Basi L’Eau Pour Homme Andrea Maack Craft Sabon Homme

Advertisement

Popularne marki i zapachy: