Marki » L » aromatyczno - zielone « Grupy

Sweet Grass Libertine Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Sweet Grass Libertine Fragrance dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy

Sweet Grass marki Libertine Fragrance to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Sweet Grass został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Joshua Smith. Perfumy zawierają takie składniki, jak tytoń, mimoza, rozmaryn, siano, fasolka tonka i ambrette (piżmo ambrowe).

Tytoń Mimoza Rozmaryn Siano Fasolka tonka Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Grass by Libertine Fragrance.

Sweet Grass Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Libertine Fragrance Sweet Grass, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Libertine Fragrance Sweet Grass, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Grass marki Libertine Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Grass marki Libertine Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan Adidas Adidas 3 Frozen Perry Ellis Perry Man Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo Jardin de France Tabac Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Sisley Sisley Eau de 1 Demeter Fragrance Always Calm Demeter Fragrance New Zealand Parfums Berdoues Thea Verde Demeter Fragrance Bamboo