Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Soft Woods Libertine Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Soft Woods Libertine Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Soft Woods marki Libertine Fragrance to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Soft Woods został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Joshua Smith. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarny pieprz, jagody jałowca, jodła balsamiczna, róża majowa, olibanum, wanilia bourbon i piżmo.

Czarny pieprz Jagody jałowca Jodła balsamiczna Róża majowa Olibanum Wanilia bourbon Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Soft Woods by Libertine Fragrance.

Soft Woods Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Libertine Fragrance Soft Woods, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Libertine Fragrance Soft Woods, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Soft Woods marki Libertine Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Soft Woods marki Libertine Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Aroma Calm Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Roberto Verino Verino Pour Homme Police Eyes For You Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Jette Joop Jette Heartbeat Comme des Garcons Pearly Monster Kiehl`s Original Musk Baldinini Baldinini Parfum Glace Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Des Filles a la Vanille Garcon Manque Juliette Has A Gun Not A Perfume