Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Smoked Bloom Libertine Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Smoked Bloom Libertine Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Smoked Bloom marki Libertine Fragrance to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Smoked Bloom został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Joshua Smith. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, liść laurowy, osmantus, wetyweria, drzewo sandałowe, białe piżmo i morela.

Bergamotka Liść laurowy Osmantus Wetyweria Drzewo sandałowe Białe piżmo Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Smoked Bloom by Libertine Fragrance.

Smoked Bloom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Libertine Fragrance Smoked Bloom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Libertine Fragrance Smoked Bloom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Smoked Bloom marki Libertine Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Smoked Bloom marki Libertine Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Red Jeans Estée Lauder Beyond Paradise Summer Fun (2007) Iceberg Fluid Woman Escada Lily Chic Novae Plus Violet Miss Caty Cat Mojo Be Sexy Lilly Pulitzer Squeeze Ormonde Jayne Frangipani Hugo Boss Hugo XX Summer Edition Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink Cofinluxe Watt Red Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic