Marki » L » kwiatowe « Grupy

Sex & Jasmine Libertine Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Sex & Jasmine Libertine Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Sex & Jasmine marki Libertine Fragrance to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Sex & Jasmine został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Joshua Smith. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin wielkolistny, drzewo sandałowe, geranium, neroli, wanilia bourbon, paczula i ambra.

Jaśmin wielkolistny Drzewo sandałowe Geranium Neroli Wanilia bourbon Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sex & Jasmine by Libertine Fragrance.

Sex & Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Libertine Fragrance Sex & Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Libertine Fragrance Sex & Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sex & Jasmine marki Libertine Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sex & Jasmine marki Libertine Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Tendre Cacharel Eden Jennifer Lopez Still Aftelier Boronia Single Solid Annick Goutal Le Muguet Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink Sarah Horowitz Parfums Perfect Gardenia Les Parfums de Rosine La Rose Legere Loewe Aire Loco Givenchy Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Susanne Lang Sula Girl Next Door Playering Set Molton Brown Celestial Maracuja