Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Patchouli Precieux Les Nereides dla kobiet i mężczyzn

Patchouli Precieux Les Nereides dla kobiet i mężczyzn

Patchouli Precieux Les Nereides dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Patchouli Precieux Les Nereides dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Patchouli Precieux Les Nereides dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Patchouli Precieux Les Nereides dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Patchouli Precieux marki Les Nereides to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są słodka pomarańcza i nuty zielone; nutami serca są balsam gurjan i sosna; nutami bazy są paczula, cedr, drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Słodka pomarańcza Nuty zielone

Balsam gurjan Sosna

Paczula Cedr Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli Precieux by Les Nereides.

Patchouli Precieux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Nereides Patchouli Precieux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Nereides Patchouli Precieux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli Precieux marki Les Nereides. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli Precieux marki Les Nereides reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Inne z grupy orientalno - drzewne
Lanvin Arpege Pour Homme Hugo Boss Boss Intense Paco Rabanne Black XS Jacomo Jacomo for Men Alfred Dunhill Dunhill Krizia Moods by Krizia Uomo Ulric de Varens Varens Original Oriental Night Alexandra de Markoff Enigma Pierre Guillaume Bois Blond Nez a Nez Marron Chic Ava Luxe Hong Kong Garden Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang