Marki » L » kwiatowe « Grupy

Presence(s) de Bach Les Fleurs De Bach dla kobiet i mężczyzn

Presence(s) de Bach Les Fleurs De Bach dla kobiet i mężczyzn

Presence(s) de Bach Les Fleurs De Bach dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Presence(s) de Bach marki Les Fleurs De Bach to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są werbena cytrynowa i białe kwiaty; nutami serca są wiciokrzew i owoc dzikiej róży; nutami bazy są sosna, dąb i jabłko.

Werbena cytrynowa Białe kwiaty

Wiciokrzew Owoc dzikiej róży

Sosna Dąb Jabłko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Presence(s) de Bach by Les Fleurs De Bach.

Presence(s) de Bach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Presence(s) de Bach marki Les Fleurs De Bach. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Presence(s) de Bach marki Les Fleurs De Bach reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Versace Michel Klein Un Air de Comedie Missoni Missoni Colori - Missoni Rosa Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La Norell Norell Les Parfums de Rosine Eau Fraiche Rose d'Ete Jardin de France Eau nacree biehl parfumkunstwerke mb01 Fragonard De Tout Coeur A Perfume Organic White Magik Henri Bendel Rose Petals Madonna Nudes 1979 Musical