Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Apero No. 8 Lengling dla kobiet i mężczyzn

Apero No. 8 Lengling dla kobiet i mężczyzn

Apero No. 8 marki Lengling to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Apero No. 8 został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc Vom Ende. Perfumy zawierają takie składniki, jak białe wino, petitgrain, lima, mimoza, heliotrop, fasolka tonka, drewno kaszmirowe, piżmo i agar (oud).

Białe wino Petitgrain Lima Mimoza Heliotrop Fasolka tonka Drewno kaszmirowe Piżmo Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Apero No. 8 by Lengling.

Apero No. 8 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lengling Apero No. 8, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lengling Apero No. 8, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Apero No. 8 marki Lengling. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Apero No. 8 marki Lengling reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Chopard Madness Dolce&Gabbana D&G Feminine Etro Musk Max Mara Le Parfum Ajmal Facets of Her Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Alyssa Ashley White Musk Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow M. Micallef Jewel Revlon Downtown Girl Mayssa Mayssa ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque