Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tubéreuse Trianon Le Jardin Retrouve dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

tuberozowy
żółtych kwiatów
Tubéreuse Trianon Le Jardin Retrouve dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tubéreuse Trianon Le Jardin Retrouve dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tubéreuse Trianon marki Le Jardin Retrouve to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yuri Gutsatz. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, kolendra i ylang-ylang.

Tuberoza Kolendra Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tubéreuse Trianon by Le Jardin Retrouve.

Tubéreuse Trianon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Le Jardin Retrouve Tubéreuse Trianon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Le Jardin Retrouve Tubéreuse Trianon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tubéreuse Trianon marki Le Jardin Retrouve. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tubéreuse Trianon marki Le Jardin Retrouve reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Summer by Kenzo Guerlain L'Heure Bleue Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Miss Sixty Miss Sixty Elixir Judith Leiber Leiber Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Lalique Nilang Gale Hayman Sunset Boulevard Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah Alta Moda Midnight Dreams Lush Twilight Florascent Tango