Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Marry Me Lanvin dla kobiet

Marry Me Lanvin dla kobiet

Marry Me Lanvin dla kobiet Zdjęcia Marry Me Lanvin dla kobiet Zdjęcia

Marry Me marki Lanvin to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Marry Me został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, frezja i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, róża i magnolia; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Gorzka pomarańcza Frezja Brzoskwinia

Jaśmin Róża Magnolia

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marry Me by Lanvin.

Donna Trussardi 2011
Radiance
Paradiso Azzurro
Mercedes Benz for Her

Marry Me Recenzje Perfum

amanda
amanda

Jest dla mnie coś nieznośnego w tym zapachu.
Połączenie słodyczy z.. no właśnie z czym? z czymś gorzkawym?,goryczkowatym?,kwaskowatym?
To chyba gorzka pomarańcza idealnie psuje zapach.
Zresztą czy ja wiem? czy to wszystko złe jej przypisać?
Zapach po prostu bezpłciowy.Ni to pies ni wydra.
Nawet mój ulubiony jaśmin i frezje nie potrafią przebić się przez tę męcząco świdrowatą powłokę,która już przebiera miarkę i zaczyna "zajeżdżać" jakimś preparatem do mebli.Do podłogi? też się zgodzę.
Totalna porażka.
Jeśli kandydat na oświadczyny podarowałby to swojej przyszłej, to jego notowania migiem poleciały by w dół,chociaż miłość ponoć wszystko wybacza.

Lizbet
Lizbet

No dobra. Zanim zacznę, przypomnę tylko, że ludzie mają nosy wyczulone na inne nuty zapachowe, więc te same nuty możemy odbierać różnie i to jest piękne. I fascynujące.

Otwarcie. Znam ten zapach, co to, kurczę, wiem, zaraz... Tak! Tak pachnie kupa małego dziecka! Po chwili kupa się ulatnia i pozostawia nas z pastą do podłogi zmieszaną płynem do podłóg. Gdzieś w tle trochę frezji i cedru. Czy Lanvin aspiruje do awangardy perfumiarstwa? Jeśli tak, to jest na dobrym, wróć, ciekawym tropie.

Marry me! To dla mnie oda do rozwodu: nieprzespane noce z niemowlęciem, nigdy nie kończące się prace domowe, frustracja i zmęczenie. Ja się na coś takiego nie piszę, jednak wierzę w "żyli długo i szczęśliwie".

Nie! Nie! I nie!

kpnz
kpnz

Marry me! przypominają mi trochę echa Jeanne tej samej marki. Podobny rodzaj świeżości wyczuwalnej gdzieś w tle. Jednak tutaj jest bardziej treściwie, więcej nuty pudrowo-kwiatowej, zapach cięższy. Mimo swojej kategorii, nie nadaje się raczej na lato, prędzej wiosna-jesień. Nie powiem, żebym tu rozpoznała jakąś nutę zapachową, bo zapach raczej w większym stopniu syntetyczny. Jednak z tej marki wybrałabym Eclat d'Arpege.

agusia12321
agusia12321

Wyczuwalne nuty głowy czyli frezja, gorzka pomarańcza i brzoskwinia obiecują piękną, aromatyczną przygodę, a tymczasem im dalej tym gorzej. Po godzinie czuję tylko landrynkową słodkość, która spycha te perfumy wg. mnie na niski szczebel hierarchii w świecie perfumiarstwa.

Zakupowe okazje

Lanvin Marry Me Eau De Parfum Spray Love Edition 75ml 2.5oz
Lanvin Marry Me Eau De Parfum Spray Love Edition 75ml 2.5oz
Gift Set 1.7oz
86.50 USD
Lanvin Marry Me Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Body Lotion 100ml 3.3oz 2pcs
Gift Set 2.5oz
106.00 USD
Lanvin Marry Me Coffret Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz Body Lotion 100ml 3.3oz Shower Gel 100ml 3.3oz 3pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lanvin Marry Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lanvin Marry Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marry Me marki Lanvin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marry Me marki Lanvin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Versace Bright Crystal Lancome Miracle Lancome Tresor Midnight Rose Giorgio Armani Si Nina Ricci Nina Dolce&Gabbana D&G Light Blue Lacoste Joy of Pink Lanvin Eclat d’Arpège Britney Spears Believe Hugo Boss Deep Red Christian Dior Hypnotic Poison Van Cleef & Arpels Feerie Oriflame Diamond Musk Elizabeth Arden Sunflowers Chanel Allure eau de parfum Givenchy Organza Avon Tomorrow Christian Dior Dolce Vita Burberry London Marc Jacobs Daisy