Marki » L » szyprowe « Grupy

Lanvin for Men Lanvin dla mężczyzn

Lanvin for Men Lanvin dla mężczyzn

Lanvin for Men Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia

Lanvin for Men marki Lanvin to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Lanvin for Men został wydany w 1979 roku. Nutami głowy są szałwia muszkatołowa, bergamotka, cytryna i petitgrain; nutami serca są jaśmin, goździk (roślina), róża i majeranek; nutami bazy są labdanum, cywet, wetyweria i skóra.

Szałwia muszkatołowa Bergamotka Cytryna Petitgrain

Jaśmin Goździk (roślina) Róża Majeranek

Labdanum Cywet Wetyweria Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lanvin for Men by Lanvin.

Lanvin for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lanvin Lanvin for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lanvin Lanvin for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lanvin for Men marki Lanvin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lanvin for Men marki Lanvin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Jacomo Paradox for Men Avon Perceive for Men Solange Azagury-Partridge Cosmic Decleor L`original Halston Halston Z Accord Parfait The Noir & Bergamote Roja Dove Unspoken Lancome Sagamore Frank Los Angeles Frank No.3 Auguste Esprit de Chypre Avon True Force Gianfranco Ferre GFF Uomo