Marki » L » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Géranium D'Espagne (Spanish Geranium) Lanvin dla kobiet

Géranium D'Espagne (Spanish Geranium) Lanvin dla kobiet

Géranium D'Espagne (Spanish Geranium) marki Lanvin to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Géranium D'Espagne (Spanish Geranium) został wydany w 1925 roku. Géranium D'Espagne (Spanish Geranium) stworzyli Marie Zede i Andre Fraysse. Nutami głowy są aldehydy, cytryna, bergamotka i geranium; nutami serca są palmarosa, pelargonia pachnąca, pieprz i goździk (roślina); nutami bazy są paczula, mech dębowy, cywet, fasolka tonka, ambra, benzoes i drzewo sandałowe.

Aldehydy Cytryna Bergamotka Geranium

Palmarosa Pelargonia pachnąca Pieprz Goździk (roślina)

Paczula Mech dębowy Cywet Fasolka tonka Ambra Benzoes Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Géranium D'Espagne (Spanish Geranium) by Lanvin.

Géranium D'Espagne (Spanish Geranium) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lanvin Géranium D'Espagne (Spanish Geranium), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lanvin Géranium D'Espagne (Spanish Geranium), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Géranium D'Espagne (Spanish Geranium) marki Lanvin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Géranium D'Espagne (Spanish Geranium) marki Lanvin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Divine L'Ame Soeur Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Dry Clean Tommy Hilfiger Tommy Girl Jeans Moschino L`Eau Cheap and Chic Givenchy Les Parfums Mythiques - L'Interdit Van Cleef & Arpels First Eau d`Ete 2007. Lancetti Via Condotti Pour Femme Novaya Zarya Or des Scythes Vicky Tiel Venus Atkinsons Baruffa Long Lost Perfume Sortilege Jeanne Arthes Mezza Luna