Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Miracle Homme L'Aquatonic Lancome dla mężczyzn

Miracle Homme L'Aquatonic Lancome dla mężczyzn

ziołowy
Miracle Homme L'Aquatonic Lancome dla mężczyzn Zdjęcia Miracle Homme L'Aquatonic Lancome dla mężczyzn Zdjęcia Miracle Homme L'Aquatonic Lancome dla mężczyzn Zdjęcia

Miracle Homme L'Aquatonic marki Lancome to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Miracle Homme L'Aquatonic został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są fiołek, cytryna i gorzka pomarańcza; nutami serca są kolendra, paproć i liść rabarbaru; nutami bazy są drzewo gwajakowe, wetyweria, cedr i brazylijskie drzewo różane.

Fiołek Cytryna Gorzka pomarańcza

Kolendra Paproć Liść rabarbaru

Drzewo gwajakowe Wetyweria Cedr Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miracle Homme L'Aquatonic by Lancome.

Miracle Homme L'Aquatonic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Miracle Homme L'Aquatonic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Miracle Homme L'Aquatonic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miracle Homme L'Aquatonic marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miracle Homme L'Aquatonic marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Davidoff Cool Water Game Happy Summer Cereus Cereus No.4 Benetton B. Clean Soft Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Philosophy Amen L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Ted Baker Skinwear Ten for Men Acorelle Verveine Agrumes Penhaligon`s Eau de Verveine