Marki » L » kwiatowe « Grupy

Mille et Une Roses Lancome dla kobiet

Mille et Une Roses Lancome dla kobiet

Mille et Une Roses Lancome dla kobiet Zdjęcia Mille et Une Roses Lancome dla kobiet Zdjęcia Mille et Une Roses Lancome dla kobiet Zdjęcia Mille et Une Roses Lancome dla kobiet Zdjęcia

Mille et Une Roses marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mille et Une Roses został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, piżmo, wanilia i róża.

Ambra Piżmo Wanilia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mille et Une Roses by Lancome.

2000 et Une Rose
Stella Rose Absolute
Miracle So Magic!
Rose Absolue Eau de Toilette Fraiche

Mille et Une Roses Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Otwarcie średnie, pomyślałam, że to jakaś tam kwaśna róża, że nic specjalnego... Czym różofile tak się zachwycają?!
Ale nie minęło kilka minut a zaczęłam nerwowo wertować oferty na ebayu! Przepadłam z kretesem, te róże mną zawładnęły totalnie! Znikł chaos, kwaskowatość zamieniła się w przepiękną, lekką, delikatnie słodkawą różaną słodycz, w miękkość i cielistość. Czuć, że róża dominuje, ale podana tu jest w sposób dla mnie idealny, rewelacyjnie wyważony. Delikatność i różana błogość nie do opisania...
Parametry średnie, ale nie najgorsze. Nie wiem czy warto, ale jeśli tylko gdzieś dopadnę flakon nie będę się zastanawiać nawet minuty ;)

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Mille et Une Roses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Mille et Une Roses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mille et Une Roses marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mille et Une Roses marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Poeme Agent Provocateur L'Agent Estée Lauder Sensuous Noir The Different Company Sublime Balkiss Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel M. Micallef Gaiac Atelier Cologne Rose Anonyme Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Givenchy Organza Gucci Gucci Eau de Parfum Yves Rocher Voile d'Ambre Versace Gianni Versace Yves Rocher Rose Absolue Atelier Cologne Silver Iris Lalique Perles De Lalique M. Micallef Mon Parfum Cristal Mugler Alien Liqueur de Parfum Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Keiko Mecheri Loukhoum