Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lancome Tresor Eau Legere Sheer Lancome dla kobiet

Lancome Tresor Eau Legere Sheer Lancome dla kobiet

Miałem: 8 Chcę: 5

Lancome Tresor Eau Legere Sheer marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lancome Tresor Eau Legere Sheer został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka i brzoskwinia; nutami serca są róża i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe i paczula.

Bergamotka Brzoskwinia

Róża Frezja

Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lancome Tresor Eau Legere Sheer by Lancome.

Tresor In Love
Feminite du Bois

Lancome Tresor Eau Legere Sheer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lancome Tresor Eau Legere Sheer marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lancome Tresor Eau Legere Sheer marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor In Love Hermes Jour d'Hermes Burberry London Givenchy Amarige Bourjois Kobako Sensuelle Lancome Tresor Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Lancome Poeme Yves Rocher Rose Absolue Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Chopard Casmir Givenchy Dahlia Noir Eau D`Italie Eau D'Italie Jil Sander Simply Jil Sander Elie Saab Elie Saab Le Parfum Rose Couture Versace Yellow Diamond Intense Annick Goutal Eau d'Hadrien Eau D`Italie Jardin du Poete Calvin Klein Eternity Now For Women