Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

La Vie Est Belle L’Absolu Lancome dla kobiet

La Vie Est Belle L’Absolu Lancome dla kobiet

Mam: 18 Miałem: 17 Chcę: 34 Ukochany zapach: 1

La Vie Est Belle L’Absolu Lancome dla kobiet Zdjęcia

La Vie Est Belle L’Absolu marki Lancome to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. La Vie Est Belle L’Absolu został wydany w 2014 roku. La Vie Est Belle L’Absolu stworzyli Dominique Ropion i Anne Flipo. Nutami głowy są gruszka i czarna porzeczka; nutami serca są irys, kwiat pomarańczy, jaśmin i róża damasceńska; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, fasolka tonka, pralina i wanilia.

Gruszka Czarna porzeczka

Irys Kwiat pomarańczy Jaśmin Róża damasceńska

Drzewo kaszmirowe Fasolka tonka Pralina Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Vie Est Belle L’Absolu by Lancome.

La Vie Est Belle

La Vie Est Belle L’Absolu Recenzje Perfum

mgds
mgds

Bardzo intensywne, mocno skoncentrowane perfumy. Próbka 2 ml wystarczyła mi na około 10 razy.
Na samym początku, tuż po aplikacji i około 20 minut przypominają mi zapach prawdopodobnie Vibovitu lub innych witamin, które mama mi podawała w dzieciństwie, a które wąchałam i ich zapach utkwił mi w pamięci, zapach lekko sztuczny, ale charakterystyczny i specyficzny. Niektórzy wspominają o "chemicznej marchewie", tak, z pewnością coś jest na rzeczy,
Po pół godzinie przypomina klasyczny La vie est belle, ale jest silniejszy, ciekawszy, bardziej rozbudowany. Przy każdym ruchu, przy każdym powiewie wiatru, nawet tym najmniejszym daje o sobie znać. Jest słodki, ale nie jest to typowy słodki i tani zapach, czuć że jest to coś więcej. Nie wywołuje u mnie bólu głowy i zębów, jak np. także słodki Pink Sugar (brrr).
Pachnie na prawdę bardzo, bardzo długo, zarówno na ubraniach, jak i na skórze.
Osoby lubujące się w słodkościach powinny przyjrzeć mu się bliżej.
Flakonu na własność nie planuję, ale wiem, jestem przekonana, że nawet ten najmniejszy wystarczyłby na baaaardzo długo. LVEB L'Absolu jest wart swojej ceny.

Aleksxs
Aleksxs

La Vie Est Belle L’Absolu Jest to godny następca La Vie Est Belle. Zdecydowanie piękne perfumy, bardzo skoncentrowane, gęste, mocno otulające. Mi bardzo one przypominają La Vie est Belle, tylko, że w L’Absolu bardzo wyrazisty jest irys. To on tu króluje, od początku do końca. Oczywiście tak jak w La Vie Est Belle bardzo wyrazista jest tu także słodka pralina, która tym razem jest ciepła, otulająca (a nie delikatnie rześka jak w pierwowzorze gdzie była połączona z paczulą). Tym razem zastąpiono ją otulającym drzewem kaszmirowym. Ów drzewo nadało lekko pudrową, ciepłą, jakby ambrową woń. Gdy perfumy te się rozwiną, tak po 2h można też wyczuć delikatną, słodycz wanilii, fasoli tonki, które to zostają przełamane tak jak w La Vie Est Belle nutą czarnej porzeczki a świeżości, lekko nadaje mu delikatna, soczysta gruszka. Z kolei w głębi można wyczuć: kwiat pomarańczy, jaśmin i słodką różę. Całość jest bardzo elegancka, wyszukana. Nie przesłodzona. Perfumy te utrzymują się na ciele ponad 12h a ich projekcja tak do 2h jest ogromna, kolejne 2h duża. Zapach cudny tylko cena odstrasza i dlatego nie wiem czy go kupię, bo jednak La Vie Est Belle jest równie cudne a jednak tańsze. Dodam, że perfumy te warto przetestować bo są piękne

cudmiódmalina
cudmiódmalina

Jestem wielką fanką LVEB. Posiadam klasyczną wersję EDP (kilka flakonów ;P ), wersję INTENSE i ostatnio nabyłam L'ABSOLU. Wielbię każdą z w/w odsłon. W pierwowzorze według mojego nosa dominuje nuta praliny, w wersji INTENSE doskonale wyczuwam orzechy a tutaj mamy : IRYS, IRYS I JESZCZE RAZ IRYS :) , po kilkunastu minutach robi się słodko już bardzo przez pojawiające się praliny i tym samym upodabnia się do LVEB EDP. L'ABSOLUE są mega skoncentrowane a po psiknięciu na skórę pozostawiają delikatnie tłuściutką warstwę co tylko potwierdza ich BOGACTWO. Są niesamowicie TRWAŁE i z OGROMNĄ PROJEKCJĄ. Ja mam flakon 40 ml i wiem ,że wystarczy mi na baaadzo długo - są bardzo wydajne. Polecam wytestować każdej psychofance (takiej jak ja )perfum La Vie Est Belle .

Edi
Edi

Kolejna odsłona kultowego zapachu Lancome. La vie w wersji Absolu otwiera się inaczej niż klasyk, tu jest palony cukier i bardziej marchewkowy mega irys. Zapach jest wytrawniejszy choć nadal bezapelacyjnie trwały i ogoniasty. Baza nie jest już tak chrupka jak klasyk, ale goryczkowa, co niektórzy mogą odbierać jako coś dla nich drażniącego.

amanda
amanda

Polubiłam i tę wersję klasyka,w której słodycz jest bardziej zdystansowana.
Nie otwiera się jak w klasyku watą cukrową(co mnie osobiście nie przeszkadza absolutnie bo lubię słodkości)tylko jest to karmelizowany cukier ze szczyptą lukrecji.
To co mnie zadziwiło, to wyczuwalność Alienowskiego jaśminu,tego typowego jaśminu z ostrą miętą..
Jednakże pomijam wersję klasyka edp,gdzie jaśmin w nim jest zupełnie specyficzny a odnaleźć można "miętowy jaśmin" w edt i niektórych flankerach.
Dla bardziej wymagających w słodkościach z pazurkiem myślę,że to bardzo dobra propozycja.Umiejętne nienachalne połączenie słodyczy z jaśminem podbarwionym miętą.
W nutach nie ma pacZuli,jednak przy końcu wychodzi piękna,miękka paczula.
Niewiele zapachów z mainstreamu może mnie zaskoczyć,temu się udało.

Blablabla123
Blablabla123

Gruszkowa kaszka mleczna ryżowa zalana po prostu kilogramami mlecznych pralinek, wanilii i tonki. Zeby jakis słodycz tak pachniał w realu,ech marznie...Jest budyniowo-rozkosznie, jak to lveb. Ale moc jest porażająca! 12 godzin lekko! Nie nosze w torebce, bo ranne 3 psiki wystarcza na cały dzień. Chyba kupie pare 40- stek na zapas, zeby sie cos w tym cudzie nie zmieniło !
Edit: A jednak sie poddaje. Ta kasza ryzowa jest mdła i mulaca. Nie dam rady tego uzywać. Choc trwałość - mistrzowska!
Edit: Dzis znowu czuje mięsisty zamsz, ech, zapach kameleon...
Edit: Dzis w chłodny jesienny dzien- irys doskonały!!!

vertigo
vertigo

Mocarne to pachnidło!
La Vie Est Belle omijam raczej szerokim łukiem, ale nie przeszkadza mi to zapoznawać się z flankerami.
L'Absolu różni się od pierwowzoru przede wszystkim niezwykłym poczuciem elegancji, towarzyszącym aplikacji.
Bo początek to nuta irysa, potężna, pudrowa i szykowna. Bazą jest słodycz z LVEB. Przyznam, że ten irys nieco zawrócił mi w głowie, dodając do tego nieprawdopodobną od samego początku moc tych perfum, prezentował się naprawdę "luksusowo" :)
Jednak po około godzinie irys cichnie i dochodzą do głosu tony pralin i wanilii znane z pierwszej wersji zapachu. To był jeden mały psik na nadgarstek, a aromat unoszący się z rękawa kurtki wypełniał przedpokój przez kilka dni.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome La Vie Est Belle L’Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome La Vie Est Belle L’Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Vie Est Belle L’Absolu marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Vie Est Belle L’Absolu marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome La Vie Est Belle Christian Dior Miss Dior Le Parfum Lancome La Nuit Tresor Pierre Balmain Extatic Intense Gold Kenzo Kenzo Amour Guerlain Mon Guerlain Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Bottega Veneta Bottega Veneta Christian Dior Poison Christian Dior Hypnotic Poison Lancome Hypnose Yves Saint Laurent Manifesto Mugler Alien Essence Absolue Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Mugler Alien Guerlain L'Instant de Guerlain Donna Karan Black Cashmere Christian Dior Dune Chanel Coco Eau de Parfum Chanel Allure eau de parfum