Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

La Vie Est Belle L’Absolu Lancome dla kobiet

La Vie Est Belle L’Absolu Lancome dla kobiet

Mam: 17 Miałem: 15 Chcę: 36 Ukochany zapach: 1

La Vie Est Belle L’Absolu Lancome dla kobiet Zdjęcia

La Vie Est Belle L’Absolu marki Lancome to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. La Vie Est Belle L’Absolu został wydany w 2014 roku. La Vie Est Belle L’Absolu stworzyli Dominique Ropion i Anne Flipo. Nutami głowy są gruszka i czarna porzeczka; nutami serca są irys, kwiat pomarańczy, jaśmin i róża damasceńska; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, fasolka tonka, pralina i wanilia.

Gruszka Czarna porzeczka

Irys Kwiat pomarańczy Jaśmin Róża damasceńska

Drzewo kaszmirowe Fasolka tonka Pralina Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Vie Est Belle L’Absolu by Lancome.

La Vie Est Belle

La Vie Est Belle L’Absolu Recenzje Perfum

Aleksxs
Aleksxs

La Vie Est Belle L’Absolu Jest to godny następca La Vie Est Belle. Zdecydowanie piękne perfumy, bardzo skoncentrowane, gęste, mocno otulające. Mi bardzo one przypominają La Vie est Belle, tylko, że w L’Absolu bardzo wyrazisty jest irys. To on tu króluje, od początku do końca. Oczywiście tak jak w La Vie Est Belle bardzo wyrazista jest tu także słodka pralina, która tym razem jest ciepła, otulająca (a nie delikatnie rześka jak w pierwowzorze gdzie była połączona z paczulą). Tym razem zastąpiono ją otulającym drzewem kaszmirowym. Ów drzewo nadało lekko pudrową, ciepłą, jakby ambrową woń. Gdy perfumy te się rozwiną, tak po 2h można też wyczuć delikatną, słodycz wanilii, fasoli tonki, które to zostają przełamane tak jak w La Vie Est Belle nutą czarnej porzeczki a świeżości, lekko nadaje mu delikatna, soczysta gruszka. Z kolei w głębi można wyczuć: kwiat pomarańczy, jaśmin i słodką różę. Całość jest bardzo elegancka, wyszukana. Nie przesłodzona. Perfumy te utrzymują się na ciele ponad 12h a ich projekcja tak do 2h jest ogromna, kolejne 2h duża. Zapach cudny tylko cena odstrasza i dlatego nie wiem czy go kupię, bo jednak La Vie Est Belle jest równie cudne a jednak tańsze. Dodam, że perfumy te warto przetestować bo są piękne

2017
cudmiódmalina
cudmiódmalina

Jestem wielką fanką LVEB. Posiadam klasyczną wersję EDP (kilka flakonów ;P ), wersję INTENSE i ostatnio nabyłam L'ABSOLU. Wielbię każdą z w/w odsłon. W pierwowzorze według mojego nosa dominuje nuta praliny, w wersji INTENSE doskonale wyczuwam orzechy a tutaj mamy : IRYS, IRYS I JESZCZE RAZ IRYS :) , po kilkunastu minutach robi się słodko już bardzo przez pojawiające się praliny i tym samym upodabnia się do LVEB EDP. L'ABSOLUE są mega skoncentrowane a po psiknięciu na skórę pozostawiają delikatnie tłuściutką warstwę co tylko potwierdza ich BOGACTWO. Są niesamowicie TRWAŁE i z OGROMNĄ PROJEKCJĄ. Ja mam flakon 40 ml i wiem ,że wystarczy mi na baaadzo długo - są bardzo wydajne. Polecam wytestować każdej psychofance (takiej jak ja )perfum La Vie Est Belle .

2017
Edi
Edi

Kolejna odsłona kultowego zapachu Lancome. La vie w wersji Absolu otwiera się inaczej niż klasyk, tu jest palony cukier i bardziej marchewkowy mega irys. Zapach jest wytrawniejszy choć nadal bezapelacyjnie trwały i ogoniasty. Baza nie jest już tak chrupka jak klasyk, ale goryczkowa, co niektórzy mogą odbierać jako coś dla nich drażniącego.

amanda
amanda

Polubiłam i tę wersję klasyka,w której słodycz jest bardziej zdystansowana.
Nie otwiera się jak w klasyku watą cukrową(co mnie osobiście nie przeszkadza absolutnie bo lubię słodkości)tylko jest to karmelizowany cukier ze szczyptą lukrecji.
To co mnie zadziwiło, to wyczuwalność Alienowskiego jaśminu,tego typowego jaśminu z ostrą miętą..
Jednakże pomijam wersję klasyka edp,gdzie jaśmin w nim jest zupełnie specyficzny a odnaleźć można "miętowy jaśmin" w edt i niektórych flankerach.
Dla bardziej wymagających w słodkościach z pazurkiem myślę,że to bardzo dobra propozycja.Umiejętne nienachalne połączenie słodyczy z jaśminem podbarwionym miętą.
W nutach nie ma pacZuli,jednak przy końcu wychodzi piękna,miękka paczula.
Niewiele zapachów z mainstreamu może mnie zaskoczyć,temu się udało.

Blablabla123
Blablabla123

Gruszkowa kaszka mleczna ryżowa zalana po prostu kilogramami mlecznych pralinek, wanilii i tonki. Zeby jakis słodycz tak pachniał w realu,ech marznie...Jest budyniowo-rozkosznie, jak to lveb. Ale moc jest porażająca! 12 godzin lekko! Nie nosze w torebce, bo ranne 3 psiki wystarcza na cały dzień. Chyba kupie pare 40- stek na zapas, zeby sie cos w tym cudzie nie zmieniło !
Edit: A jednak sie poddaje. Ta kasza ryzowa jest mdła i mulaca. Nie dam rady tego uzywać. Choc trwałość - mistrzowska!
Edit: Dzis znowu czuje mięsisty zamsz, ech, zapach kameleon...
Edit: Dzis w chłodny jesienny dzien- irys doskonały!!!

vertigo
vertigo

Mocarne to pachnidło!
La Vie Est Belle omijam raczej szerokim łukiem, ale nie przeszkadza mi to zapoznawać się z flankerami.
L'Absolu różni się od pierwowzoru przede wszystkim niezwykłym poczuciem elegancji, towarzyszącym aplikacji.
Bo początek to nuta irysa, potężna, pudrowa i szykowna. Bazą jest słodycz z LVEB. Przyznam, że ten irys nieco zawrócił mi w głowie, dodając do tego nieprawdopodobną od samego początku moc tych perfum, prezentował się naprawdę "luksusowo" :)
Jednak po około godzinie irys cichnie i dochodzą do głosu tony pralin i wanilii znane z pierwszej wersji zapachu. To był jeden mały psik na nadgarstek, a aromat unoszący się z rękawa kurtki wypełniał przedpokój przez kilka dni.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome La Vie Est Belle L’Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome La Vie Est Belle L’Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Vie Est Belle L’Absolu marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Vie Est Belle L’Absolu marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome La Vie Est Belle Christian Dior Miss Dior Le Parfum Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Pierre Balmain Extatic Intense Gold Lancome La Nuit Tresor Lancome Hypnose Kenzo Kenzo Amour Mugler Alien Carolina Herrera 212 Sexy Givenchy Ange ou Demon Mugler Alien Essence Absolue Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Saint Laurent Manifesto Chanel Allure eau de parfum Donna Karan Black Cashmere Giorgio Armani Si Serge Lutens Ambre Sultan Bottega Veneta Bottega Veneta Chanel Coco Eau de Parfum