Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

La Perla La Perla dla kobiet

La Perla La Perla dla kobiet Zdjęcia La Perla La Perla dla kobiet Zdjęcia La Perla La Perla dla kobiet Zdjęcia

La Perla marki La Perla to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. La Perla został wydany w 1987 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są goździk (roślina), mandarynka, frezja, osmantus, bergamotka i cytryna; nutami serca są ylang-ylang, miód, kolendra, pieprz, korzeń irysa, jaśmin, konwalia, róża i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, benzoes, mech dębowy, wetyweria i kadzidło.

Goździk (roślina) Mandarynka Frezja Osmantus Bergamotka Cytryna

Ylang-ylang Miód Kolendra Pieprz Korzeń irysa Jaśmin Konwalia Róża Kardamon

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Benzoes Mech dębowy Wetyweria Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Perla by La Perla.

Explosive
Paloma Picasso
Byc Moze...Tokyo

La Perla Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Naszło mnie na wtrącenie kilku porównawczych groszy odnośnie dwóch wersji tych perfum. Ale na wstępie zaznaczam, że posiadam pierwszą wersję w wyższym, smuklejszym flakonie, czyli w koncentracji EDT, to ona skradła mi serce, jest głębsza, cieplejsza, bardziej miodowa, mniej "spleśniała". Tak, wąchając nowszą, chwilami miałam wrażenie że wyczuwam pleśń, zbutwiałe i zatęchłe książki. Starsza wersja takich doznań mi nie dostarczyła ;) Nowsza, czyli EDP to kompozycja naprawdę udana, szypr vintage, bardzo konkretny, autentyczny, ziołowo-kwiatowy.
Dwie wersje znacznie różnią się głównie w otwarciu, EDP jest wytrawniejsza (choć mniej ziołowa) jakby płytsza, W EDT od razu na wstępie wyczuwam miodową słodycz. W późniejszym rozwoju wersja EDT staje się bardziej "mydełkowa" niż EDP, które zaś wyraźniej mięknie, bardziej się wygładza. EDT pozostaje bardziej ziołowo-miodowe, a EDP ziołowo-kwiatowe.

2017
Aleksxs
Aleksxs

Jeszcze miesiąc temu La Perli nie znałam ale na szczęście dostałam małą próbkę i wiem jedno: Muszą być moje :) Widzę, że EDT różni się od EDP więc zaznaczę, że mam EDP. Kocham szypry aldehydy, orienty, korzenie więc ten zapach mnie uwiódł. Notabene jest rok starszy ode mnie. Początkowo czuć w nich bergamotkę, frezje, goździk. Do których szybko dochodzą nuty róży, kolendry, pieprzu, korzenia irysa, mchu dębowego, wetywery. Z kolei kadzidła, ylang-ylang i kardamon wspaniale ocieplają zapach. Perfumy te też posiadają cudną ciepłą bazę z ambrą, drzewem sandałowym, piżmem i benzosem. Jednak trochę mają w sobie też słodyczy w postaci: miodu jak i kwiatów: konwalii, róży, jaśminu i frezji. Wszystkie nuty zapachowe La Perli tworzą fantastyczną całość utrzymaną cały czas w szyprowo-kwiatowym jak i drzewnym-korzennym ciepłym nurcie. Po wielu godzinach La Perla staje się balsamiczno korzenno-szyprowa. Dla mnie nim może pachnieć szafka z bielizną bowiem są to niebywale intymne perfumy, seksowne ale z klasą.
Oczywiście La Perla utrzymuje się na ciele bardzo długo, około 8h a projekcja także jest zdecydowanie duża. Jak to nazywam, za nami tworzy się ogonek La Perli. Zdecydowanie czuć czym pachniemy.

2017
agusia12321
agusia12321

Odpychają, przyciągają i tak przez cały czas ich trwania na skórze.
Tak krótko i na temat mogę określić moje wrażenia po aplikacji tych perfum.
Szypr pełną gębą, bo czuję tu wszechobecny mech złagodzony milusim miodkiem;
i paczulę ocieploną ambrą;
jak i kadzidło osłodzone ylang-ylang.
Trwałość i projekcja przeciętne.

amanda
amanda

Tak , zgodzę się z opinią , że to piękny szypr.
Kiedyś nie znosiłam szyprów czy aldehydów ,dopiero Fragrantica a konkretnie wymiany dały mi możliwość na bliższe i spokojne zapoznanie się w domowym zaciszu z tą zapewnie niełatwą kategorią.
Ciężko mi takie bogato składnikowo kompozycje rozbierać na poszczególne nuty i fazy , ale ogólnie to kwiatowo ziołowo nektarowy zapach.
Zapach ziołowych nalewek intensywny i ostry, z nad którego dochodzi różano gozdzikowa nuta,która powleka kwiatowym aromatem nalewkową intensywność i zdecydowanie ją ociepla.
Z każdą chwilą coraz bardziej układa kwietne wzory na skórze, pozostawiając w cieniu ylang ylang, korzeń irysa, mech dębowy,wetywerię .
Nektar cały czas zapach ociepla i osładza a przede wszystkim jego początkowy zmasowany ziółkowy atak. .
Ja mam odlewkę wersji edt , podoba mi się ten rodzaj szypru- jest wyczuwalny , ale ma granicę swego panowania , której nie przekracza i pozwala się w niezmąconym spokoju doceniać jego lżejszą odmianę.

Marzenlop
Marzenlop

Mam wodę perfumowaną.Zapach mocny na początku trochę duszący.Raczej na wieczorne wyjście,nie zachwyca,trwałość średnia.

gardenia
gardenia

Piękny szypr.Szczypie na początku w nos swoją bergamotkowo-ziołową siłą,ale po czasie rozwijają się kwiaty,lekko podsuszone i baaardzo harmonijnie wymieszane,tak,że trudno poznać poszczególe egzemplarze,ale jak to w szyprach,dostojna dojrzała róża,troszkę jaśminu i konwalii da się wyczuć.
Warto odczekać,zapach rozwija się i żyje na skórze,przeistaczając się na koniec w świeżą bergamotkową mydlano-kwiatowo-ziołową kompozycję z nutami białego i czarnego pieprzu.
Zapach po reformulacji nie stracił wdzięku,ma klasę,wyjątkową trwałość i ten niepowtarzalny i cudowny,jak dla mnie -urok vintage.
Naprawdę polecam,uwaga,EDT rózni się od EDP,która jest bardziej ciepła,miękka,delikatna i skórzano-kremowa.

Zakupowe okazje

25.00 USD
La Perla Grigio Perla Eau De Toilette Spray Intense Edition 50ml 1.7oz
La Perla Grigio Perla Eau De Toilette Spray Intense Edition 50ml 1.7oz
25.19 USD
La Perla Perfume by La Perla, 2.7 oz Eau De Parfum Spray New Packaging Tester for Women
StrawberryNET.com
27.99 USD
La Perla by La Perla Eau de Parfum Spray 2.7 oz Tester New Packaging for Women
La Perla by La Perla Eau de Parfum Spray 2.7 oz Tester New Packaging for Women
29.69 USD
La Perla Perfume by La Perla, 2.7 oz Eau De Toilette Spray New Packaging for Women
32.99 USD
La Perla by La Perla EDT Spray 2.7 oz New Packaging for Women
La Perla by La Perla EDT Spray 2.7 oz New Packaging for Women
Walgreens
33.99 USD
La Perla Classic Eau de Parfum Spray - 2.7 oz.
La Perla Classic Eau de Parfum Spray - 2.7 oz.
Eau De Toilette 1.7oz
34.56 USD
La Perla Perfume by La Perla, 1.7 oz Eau De Toilette Spray New Packaging for Women
35.09 USD
La Perla Perfume by La Perla, 2.7 oz Eau De Parfum Spray New Packaging for Women
Eau De Parfum 1.7oz
36.17 USD
La Perla Perfume by La Perla, 1.7 oz Eau De Parfum Spray New Packaging for Women
Beautyspin.com
La Perla by La Perla, 2.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
38.99 USD
La Perla by La Perla Eau de Parfum Spray 2.7 oz New Packaging for Women
La Perla by La Perla Eau de Parfum Spray 2.7 oz New Packaging for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Perla La Perla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Perla La Perla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Perla marki La Perla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Perla marki La Perla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Lanvin Arpege Estée Lauder Youth-Dew Molinard Habanita Chanel Coco Eau de Parfum Clinique Aromatics Elixir Guerlain Shalimar Christian Dior Poison Serge Lutens Ambre Sultan Pierre Balmain Balmain de Balmain Hermes 24 Faubourg Laura Biagiotti Roma Lancome Magie Noire Cartier Le Baiser Du Dragon Hermes L’Ambre des Merveilles Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Fendi Fendi Theorema Molinard Habanita Eau de Parfum Estée Lauder Cinnabar Mauboussin Mauboussin