Marki » L » aromatyczno - fougere « Grupy

GrigioPerla HEDO La Perla dla mężczyzn

GrigioPerla HEDO La Perla dla mężczyzn

GrigioPerla HEDO La Perla dla mężczyzn Zdjęcia

GrigioPerla HEDO marki La Perla to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. GrigioPerla HEDO został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, kalabryjska bergamotka i sycylijska cytryna; nutami serca są imbir, kwiat pomarańczy i indyjski pieprz; nutami bazy są ambra, piżmo, drzewo kaszmirowe i cedr.

Mandarynka Kalabryjska bergamotka Sycylijska cytryna

Imbir Kwiat pomarańczy Indyjski pieprz

Ambra Piżmo Drzewo kaszmirowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about GrigioPerla HEDO by La Perla.

GrigioPerla HEDO Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Perla GrigioPerla HEDO, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Perla GrigioPerla HEDO, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum GrigioPerla HEDO marki La Perla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu GrigioPerla HEDO marki La Perla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity For Men Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Guy Laroche Drakkar Noir Nautica Nautica Competition Lalique Lalique Pour Homme Le Faune Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water Lili Bermuda Navy April Aromatics Crown Chakra Oil N10Z Intense TEN by Intense Kenzo Time for Peace Renato Balestra Via Sistina 67 Homme Cerruti Nino Cerruti