Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Heidi Klum Dreams LR dla kobiet

Heidi Klum Dreams LR dla kobiet

Heidi Klum Dreams marki LR to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Heidi Klum Dreams został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są irys, głóg i Śliwka; nutami serca są jaśmin, frezja, heliotrop i konwalia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, ambra i wanilia.

Irys Głóg Śliwka

Jaśmin Frezja Heliotrop Konwalia

Wetyweria Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heidi Klum Dreams by LR.

Heidi Klum Dreams Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum LR Heidi Klum Dreams, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu LR Heidi Klum Dreams, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heidi Klum Dreams marki LR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heidi Klum Dreams marki LR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Omnia Amethyste Elizabeth Arden Green Tea Revitalize Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Fine Fragrances & Cosmetics Tweed Clean Clean Lather Montale Aoud Collection - Aoud Flowers Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Novae Plus Graceful Green Salvador Dali ITISLOVE Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Bvlgari BLV Eau d`Ete