Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

The Bergamote - Bergamot Tea L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

The Bergamote - Bergamot Tea L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

ozonowy
The Bergamote - Bergamot Tea L`Occitane en Provence dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

The Bergamote - Bergamot Tea marki L`Occitane en Provence to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. The Bergamote - Bergamot Tea został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, mandarynka, grejpfrut, kardamon i herbata.

Bergamotka Mandarynka Grejpfrut Kardamon Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Bergamote - Bergamot Tea by L`Occitane en Provence.

The Bergamote - Bergamot Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Bergamote - Bergamot Tea marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Bergamote - Bergamot Tea marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chevignon Best of Chevignon Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Avon Wish of Happiness Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Men Atelier Flou Eau d`Aviateur Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Thymes Eucalyptus Parfums Bleu Blue Stratos Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu Oriflame Aromabliss Calming Ortigia Sicilia Orange Blossom