Marki » L » kwiatowe « Grupy

Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet

Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet

Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia Néroli & Orchidée L`Occitane en Provence dla kobiet Zdjęcia

Néroli & Orchidée marki L`Occitane en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Néroli & Orchidée został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Dubreuil. Nutami głowy są pomarańcza i mandarynka; nutami serca są neroli, brzoskwinia, nektar figowy i konwalia; nutami bazy są orchidea, piżmo i irys.

Pomarańcza Mandarynka

Neroli Brzoskwinia Nektar figowy Konwalia

Orchidea Piżmo Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Néroli & Orchidée by L`Occitane en Provence.

Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette
Allure

Néroli & Orchidée Recenzje Perfum

skorzonera
skorzonera

Muszę zacząć od tego, że mam obsesję na punkcie neroli właściwie w każdym wydaniu. Równolegle testuję Neroli z Yves Rocher (letni, pogodny w charakterze, soczyście pomarańczowy), ale ten zapach jest kompletnie inny. Subtelny, ale totalnie pozbawiony słodyczy. Chłodny, niepokojąc i dystyngowany. Jednocześnie moim zdaniem ma w sobie coś intymnego, wręcz cielesnego. Myślę, że jeżeli chodzi o przeznaczenie jest dość uniwersalny, chociaż najbardziej pasuje mi na przejściowe pory roku.
Bardzo zbliżone perfumy zafascynowały mnie już kilkanaście lat temu, w erze dla mnie zupełnie przedperfumowej. Może ktoś ma pomysł, co zbliżonego mogłam poczuć około roku 2000?
Przez otoczenie bywa uznawany za zapach lekko kontrowersyjny.
Na mnie trzyma się zaskakująco dobrze. Może po prostu w ten sposób neroli odwdzięcza mi się za wieloletnią miłość.
Dużo radości dostarczył mi też naprawdę solidnie doperfumowany krem do rąk z tej serii :)
Aktualnie konsumuję miniaturkę tych perfum, ale jeśli tylko nie doznam w międzyczasie innego olśnienia w temacie neroli, połakomię się na flakon.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Occitane en Provence Néroli & Orchidée, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Occitane en Provence Néroli & Orchidée, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Néroli & Orchidée marki L`Occitane en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Néroli & Orchidée marki L`Occitane en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Insolence Eau de Parfum Yves Rocher Secret d`Essences Neroli L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Cacharel Eden Michael Kors Michael Kors White Pierre Balmain Vent Vert Original Chanel Coco Eau de Toilette Narciso Rodriguez Narciso Poudree Mugler Alien Eau Extraordinaire Calvin Klein Eternity Yves Rocher Rose Oud Chanel Cristalle Eau de Parfum Lancome Tresor Lancome Magie Noire Hermes Un Jardin Apres la Mousson Hermes Jour d'Hermes Miu Miu Miu Miu Chanel Coco Eau de Parfum Versace Yellow Diamond Serge Lutens La Fille de Berlin