Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tra i Ciliegi L`Erbolario dla kobiet

Tra i Ciliegi L`Erbolario dla kobiet

Tra i Ciliegi L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Tra i Ciliegi L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Tra i Ciliegi L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia Tra i Ciliegi L`Erbolario dla kobiet Zdjęcia

Tra i Ciliegi marki L`Erbolario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Tra i Ciliegi został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są bergamotka, sycylijska pomarańcza, kwiat wiśni i włoska mandarynka; nutami serca są jaśmin wielkolistny, dzika róża i drzewo sandałowe; nutami bazy są paczula, fasolka tonka i mech.

Bergamotka Sycylijska pomarańcza Kwiat wiśni Włoska mandarynka

Jaśmin wielkolistny Dzika róża Drzewo sandałowe

Paczula Fasolka tonka Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tra i Ciliegi by L`Erbolario.

Tra i Ciliegi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Erbolario Tra i Ciliegi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Erbolario Tra i Ciliegi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tra i Ciliegi marki L`Erbolario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tra i Ciliegi marki L`Erbolario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Jeans Couture Woman Benetton Benetton White Night Woman Gai Mattiolo Gai Mattiolo Jeanne Arthes Love Generation Blue Creative Universe Beth Terry Element of Desire Clean Fresh Laundry Keep Lucky Eau Benefique Pour Le Succes Space NK Tuberoli Fiorucci Pin Up I M Juicy MOR Lychee Flower Anna Sui Forbidden Affair Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes