Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mon Numero 8 L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Mon Numero 8 L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Mon Numero 8 marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Mon Numero 8 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, irys i jaśmin.

Piżmo Irys Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Numero 8 by L`Artisan Parfumeur.

Mon Numero 8 Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Kremowy kosmetyczny irys, kremowy za sprawą piżma, nieszczególny, zero wyjątkowości, żeby nie powiedzieć pospolity, zawód, no cóż ...
Ale nie zrażam się i muszę poznać butikowego L`artisana z rabarbarem i cytronem :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Mon Numero 8, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Mon Numero 8, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Numero 8 marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Numero 8 marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Michael Kors Michael Kors Azagury Azagury Sergio Tacchini Precious Pink Alyssa Ashley Esoteric Cliff Richard Dream Maker Rasasi First Love InStyle Sex in The City Seduce O Boticario Floratta Sapphire Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli