Marki » L » skórzane « Grupy

Mon Numero 4 L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

Mon Numero 4 L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Mon Numero 4 marki L`Artisan Parfumeur to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Mon Numero 4 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, skóra i wanilia.

Lawenda Skóra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Numero 4 by L`Artisan Parfumeur.

Mon Numero 4 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur Mon Numero 4, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur Mon Numero 4, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Numero 4 marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Numero 4 marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme English Leather English Leather Black Montale Aoud Cuir d’Arabie Pierre Balmain Jolie Madame Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Byredo Baudelaire Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Krigler Lieber Gustav 14 Krigler Lovely Patchouli 55 Truefitt & Hill Spanish Leather Amouage Memoir Man Lord`s Jester Zephyr