Marki » L » kwiatowe « Grupy

La Chasse aux Papillons L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

La Chasse aux Papillons L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
La Chasse aux Papillons L`Artisan Parfumeur dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

La Chasse aux Papillons marki L`Artisan Parfumeur to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. La Chasse aux Papillons został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, kwiat pomarańczy, jaśmin, kwiat lipy i białe kwiaty.

Tuberoza Kwiat pomarańczy Jaśmin Kwiat lipy Białe kwiaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Chasse aux Papillons by L`Artisan Parfumeur.

La Chasse aux Papillons Extreme
Un Matin d`Orage Eau de Parfum
Un Matin d`Orage

La Chasse aux Papillons Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Przeczytałam wszystkie wpisy dotyczace tego zapachu i będąc pod wpływem tych przyjaznych opinii zapragnełam mieć ten zapach dla siebie. Stało się.Udało mi się kupić piękny zestaw miniaturek zawierajacy między innymi La Chasse aux Papillons.
Niestety, wielokrotne podejścia do tej kompozycji utwierdzają mnie w przekonaniu,że ten "lartisan" nie dla mnie.
Przede wszystkim czuję szampon do włosów. Taki w stylu lat 80-90 ubiegłego wieku. Nie jest to jakoś negatywne ale nie tego oczekiwałam. Po szamponowej ekspozycji przychodzi czas na zapach zasadniczy, a jest to w moim przypadku jaśminowy akord plus bliżej niezidentyfikowane kwiaty.Do tego trwałość, o zgrozo, w porywie 3 godziny, przy projekcji- ledwo,ledwo zauważalnej. Żebym nie wiem jak chciała, nic nie jestem w stanie z tego zapachu wydusić. Ani pora dnia nie jest w stanie nic zdziałać, ani pora roku. Bowiem używane zimą nie wydały na świat żadnego motyla, ani wiosną też się to nie udało. Całe szczęście,że to tylko miniaturka 7ml. Skąd inąd śliczna:-).
Reasumując, szczęsliwcami mogę nazwać wszystkich "przedpiszących":-). Mnie z tym zapachem kompletnie nie jest po drodze.Miniaturka jest w starej wersji flakonu która o wiele bardziej podoba mi się niż obecne.

2017
conneryfan
conneryfan

Trzecie spotkanie z L Artisan i wreszcie bez żadnego zgrzytu bez szoku i dziwactw. Ale czy to dobrze? :)
Zapach jest po prostu piękny. Jaśmin z odrobiną pomarańczy i szczyptą pieprzu , kojarzy się z końcem wiosny i początkiem lata^_^ Jednak mało odkrywczy.

cumartesi
cumartesi

Kupilam pod wplywem ksiazki "Me before you". Na ksiazce lekko sie zawiodlam - na perfumach juz nie. Czuc zdecydowanie kwiaty - jakbym nagle znalazla sie w oranzerii. Przebija jasmin. Perfumy maja w sobie wdziek, ale rzeczywiscie sa lekko nudne. Ladny zapach - z pewnoscia go zatrzymam na wiosne, bo te perfumy to cala wiosna i lato - sa bardzo kobiece - dla zywych, niepospolitych, nietuzinkowych osob zdecydowanie to swietny wybor.

elizziak
elizziak

Mnogość białego kwiecia, powietrze rozgrzane słońcem, lekki wietrzyk czasem przynosi zapach łąki pełnej stokrotek i rumianków... Sielsko, anielsko?

Nie do końca, bo mnie trochę męczy duet jaśminu z kwiatem pomarańczy... Moja skóra bardzo wybija jaśmin - niestety, bo nie przepadam za ta wonią.

Ale ogólne wrażenie mimo wszystko na plus - zwłaszcza, że kiedy jaśmin traci swoją moc, pozostaje kremowa kwiatowo-zielona baza.

Dołącza do grona odlewek, które zużyję, ale flakonu nie kupię. Myślę, że wielbicielkom białych kwiatów, którym nie przeszkadza jaśmin, ten wiosenno-letni zapach przypadnie do gustu. To naprawdę dobra kompozycja.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Motylki, motyle, kolorowe, mieniące, drgające, fascynujące, wolność i motylem jestem.
Uwielbiam za uroczą zielono-kwiatowość, za tuberozę w wydaniu tak innym, zwiewnym, tuberoza nie dominuje tu, a grzecznie dogaduje się z innym kwiatkami m.in. jaśminem, który też "nie terroryzuje" całej uczty kwiatowej.
Idealne na wiosnę, bo to prawdziwa wiosna w flakoniku, do zwiewnej sukienki, chłodny napój ze słomką i wiatr w rozpuszczonych włosach.
Piękny, nietuzinkowy kwiato-zielonkawy zapach, seledynowy.
Bardzo dziewczęco-kobiecy, bezpretensjonalny, trwałość na mnie bardzo dobra.
Miałam i wersję edt i motylki Extreme, zdecydowanie wolę edt, bo ma tą zwiewność, a Extreme jest zasłodzona i nie ma w niej przestrzeni.
Lubię łączyć Motylki edt z Magnolia Romana i akcentami liści porzeczki Dans l'eau edt, a dziś Motylki w trio z Maleną i Rosabotanicą i jest cudnie, tak odurzająco-pięknie.
Białokwiatowy, wyjątkowy twór, zachwycający i bardzo komplementowany, oj bardzo, ma w sobie jakąś magię, wdzięk..

Milutkie, mydełkowo - lekkie połączenie tuberozy, jaśminu i innego kwiecia. Ładny, owszem, ale nudny i bardzo nietrwały - jak większość L'Artisanów na mnie.

go_go_yubari
go_go_yubari

Prawdziwa pogoń za motylami. Wibrujące białe kwiaty. Trochę przypominają mi zapach kwiatu lipy. Słodk-kwaśny, wiercący w nosie. Pięknie rozwija się latem, długim ogonem ciągnie się za nosicielką. Nie wiem na ile to magia samego zapachu, a na ile nazwy, która przyznaję- strasznie mnie urzekła.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Chasse aux Papillons marki L`Artisan Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Chasse aux Papillons marki L`Artisan Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Le Monde Est Beau Givenchy Organza Indecence Lancome Poeme Chanel Allure The Different Company Sublime Balkiss Hermes Un Jardin Sur Le Nil Cartier Baiser Vole Estée Lauder Sensuous Diptyque L'Ombre Dans L'Eau L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Byredo Gypsy Water Hermes Eau des Merveilles Penhaligon`s Peoneve Givenchy Organza Christian Dior Dolce Vita Mugler Alien Eau de Toilette Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Dune Narciso Rodriguez Narciso Byredo Bal d'Afrique