Marki » I-K » kwiatowo - wodne « Grupy

Eau de Krizia Krizia dla kobiet

Eau de Krizia Krizia dla kobiet

Mam: 4

Eau de Krizia Krizia dla kobiet Zdjęcia

Eau de Krizia marki Krizia to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Eau de Krizia został wydany w 2002 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Krizia by Krizia.

D&G Light Blue
Benetton Cold
Sui Dreams

Eau de Krizia Recenzje Perfum

Malwina
Malwina

Może to nie pora roku żeby pisać o świeżakach, ale widzę, że Eau de Krizia nie ma jeszcze recenzji. A szkoda bo to fajny, chłodziak i paracetamol na upalną gorączkę. Zawiera się we wszystkich wyżej wymienionych, 'przypominających' woniach. Pod względem skomplikowania ustępuje Light Blue, ale charakterek ma zdecydowanie po nim. Nie ma w nim cytrusów i innych owoców. Podobno ma bardzo prosty skład, jednak ta prostota wcale nie jest taka oczywista i jest to prostota z charakterkiem właśnie. Czuję miętę i werbenę muśniętą konwalią - z naciskiem na muśnięcie bo nie ma w tym zapachu miejsca na uzewnętrznianie się jej narkotycznych i morderczych instynktów. Konwalia doskonale dostosowuje się tutaj do reszty i użycza tylko tego co ma w sobie najdelikatniejsze. Jest w Eau de Krizia jeszcze coś co nie daje mi spokoju. Jakaś iglasta pochodna, jakby nuta świeżo zawerniksowanego obrazu, ledwie uchwytna.

W upały czułam się w nim bardzo komfortowo, szczególnie w środkach komunikacji. Dostałam od niego to czego oczekiwałam, może z wyjątkiem trwałości. W ciągu dnia dobrze jest mieć go przy sobie żeby poprawić. Flakon jest nieporęczny, ale za to świetnie oddaje charakter zapachu i ciekawie wygląda na półce.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krizia Eau de Krizia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krizia Eau de Krizia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Krizia marki Krizia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Krizia marki Krizia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Calvin Klein Escape Reminiscence Rem Bath and Body Works Freshwater Cucumber Matthew Williamson Lotus Adidas Natural Vitality Jaguar Jaguar Fresh Woman Calvin Klein CK One Summer 2010 Giorgio Armani Acqua di Gioia Susanne Lang Sula Lily Lotus Antonio Puig Thais Ebba Los Angeles Miss Marisa Bobbi Brown Beach