Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Cosy Cedar Wood 72 Krigler dla mężczyzn

Cosy Cedar Wood 72 Krigler dla mężczyzn

dymny

Cosy Cedar Wood 72 marki Krigler to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Cosy Cedar Wood 72 został wydany w 1972 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, rozmaryn, gałka muszkatołowa, kadzidło, cyprys, cytryna, ylang-ylang, jodła i wetyweria.

Cedr Virginia Rozmaryn Gałka muszkatołowa Kadzidło Cyprys Cytryna Ylang-ylang Jodła Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cosy Cedar Wood 72 by Krigler.

Cosy Cedar Wood 72 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Cosy Cedar Wood 72, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Cosy Cedar Wood 72, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cosy Cedar Wood 72 marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cosy Cedar Wood 72 marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
April Aromatics Spice Blend/ Vetiver CnR Create Libra for Men Bath and Body Works Oak Pierre Guillaume Bois de Copaiba Avon Ironman Antonio Miro Siesta Masaki Matsushima Masaki Aqua Platinum Esprit Esprit Collection Man Mazzolari Patchouli Kanabeach Kanabeach Homme Jaguar Jaguar Prestige Ajmal Shadow