Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Chateau Krigler 12 Krigler dla kobiet

Chateau Krigler 12 Krigler dla kobiet

żółtych kwiatów

Chateau Krigler 12 marki Krigler to kwiatowe perfumy dla kobiet. Chateau Krigler 12 został wydany w 1912 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, esencja różana, konwalia i mimoza.

Piżmo Esencja różana Konwalia Mimoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chateau Krigler 12 by Krigler.

Chateau Krigler 12 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Chateau Krigler 12, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Chateau Krigler 12, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chateau Krigler 12 marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chateau Krigler 12 marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Eau De Fleur de Thé Lush Orange Blossom Ebba Los Angeles Miss Belle Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 Christian Dior I Love Dior Caswell Massey Freesia Adidas Adidas Woman Citrus Energy Shiseido Energizing Fragrance MOR Snow Gardenia Lise Watier Neiges Jovan Island Gardenia Il Profvmo Osmo Scents Nymphea