Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Persistente Koutisse Perfume dla mężczyzn

Persistente Koutisse Perfume dla mężczyzn

Persistente marki Koutisse Perfume to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Persistente został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są różowy pieprz i bergamotka; nutami serca są geranium, lawenda, czarny pieprz, elemi, wetyweria i paczula; nutami bazy są labdanum i ambra.

Różowy pieprz Bergamotka

Geranium Lawenda Czarny pieprz Elemi Wetyweria Paczula

Labdanum Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Persistente by Koutisse Perfume.

Persistente Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Koutisse Perfume Persistente, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Koutisse Perfume Persistente, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Persistente marki Koutisse Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Persistente marki Koutisse Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity For Men Calvin Klein Truth For Men Ferrari Ferrari Black Giorgio Armani Emporio Remix for Him Chi Chi Man Halston Catalyst for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin Etro Lemon Sorbet Perry Ellis Reserve for Men s.Oliver QS by s.Oliver Male Nicolai Parfumeur Createur Carre d'As