Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Memorial Koutisse Perfume dla kobiet i mężczyzn

Memorial Koutisse Perfume dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Memorial marki Koutisse Perfume to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Memorial został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i szałwia; nutami serca są liść fiołka, kmin i kardamon; nutami bazy są skóra, czarna herbata, cedr i nuty drzewne.

Bergamotka Cytryna Szałwia

Liść fiołka Kmin Kardamon

Skóra Czarna herbata Cedr Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Memorial by Koutisse Perfume.

Memorial Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Koutisse Perfume Memorial, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Koutisse Perfume Memorial, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Memorial marki Koutisse Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Memorial marki Koutisse Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Costes Costes Dolce&Gabbana The One for Men Annick Goutal Vetiver Celine Fever pour Homme Cartier Declaration Essence Limited Edition Zirh Ikon By Kilian Straight to Heaven ScentStory 24 Oriflame Platinum Playboy Playboy New York Basile Basile Young Uomo Montale Aoud Safran