Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Kiton Black Kiton dla mężczyzn

Kiton Black Kiton dla mężczyzn

ozonowy

Kiton Black marki Kiton to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Kiton Black został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są bergamotka, liść fiołka, cytryna i czerwone jagody; nutami serca są cyklamen, fiołek, cedr i kardamon; nutami bazy są skóra, fasolka tonka, ambra i wetyweria.

Bergamotka Liść fiołka Cytryna Czerwone jagody

Cyklamen Fiołek Cedr Kardamon

Skóra Fasolka tonka Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kiton Black by Kiton.

Boss Soul

Kiton Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kiton Kiton Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kiton Kiton Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kiton Black marki Kiton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kiton Black marki Kiton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
L`Occitane en Provence Eau de Vétyver Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Oriflame DeMarco Estée Lauder Pleasures Intense for Men Parfums Elite Elite Model Attitude for Him Mark Buxton Black Angel Floris Elite Tonino Lamborghini Forza Olivier Durbano Jade Borsalino Cologne Intense Burt`s Bees Natural Cologne Detaille Escrimeur